Hobby się należy!

To nie przywilej ani widzimisię, tylko potrzeba, o której Maslov napisał nawet na jakiejś piramidzie ;). Wasze hobby, to nasze wyzwanie ale też straszna pasja! Poświęcamy na to całe dnie, a czasami nawet długie tygodnie w innych krajach, żeby przywieźć produkty do pasart.pl, z których potem wy, w swoich kącikach wyplatacie te cudowności.

Kulanie koralików po podłodze, to najfajniejszy dźwięk na świecie, a przekleństwo, że coś nie wyszło, to najprzyjemniejsza próba cierpliwości, jakiej doświadcza handmadowiec. Też to mamy! :).

Na blogu znajdziecie kursy DIY, które robimy ze swoich pasartowych produktów. Kursy są ze zdjęciami i takie nakręcone najprawdziwszą kamerą która tak naprawdę jest aparatem. Takie czasy! Wszystko małe, kompaktowe i ma milion funkcji. Jest przy tym zabawy, ale jakość to podstawa! Jak się uczyć, to tylko z dobrego źródła.
Dobra, plotki plotkami, technika techniką, ale dajcie znać jak podobają Ci się nasze kursy. Lubimy wiedzieć, jak Wam idzie handmade, dla kogo to robicie i lubimy słuchać pochwał :). Nagany też przyjmiemy, wiadomo, byle były merytoryczne :)

Jak się odplączemy ze sznurków, damy foty autorek bloga. Jest Agnieszka, która kręci (nie tylko filmy, ale w ogóle lubi coś przekręcić), Iza, która zasutaszuje Was na maxa, Marta, która podąża za modą i wrzuca nowoczesne wzory i druga Marta oraz Ania, które to wszystko łączą i prowadzą bloga.

Buziaki!