Makrama krok po kroku ♥ Wzory ♥ Jak zrobić sploty ♥ Jak zacząć, Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić bransoletkę z makramy? Bransoletki ze sznurka krok po kroku

Cześć kochani! Na pewno widzieliście, że na pasartowych półkach rozgościły się nowe i bardzo sympatyczne, drobne sznurki do makramy. Dlatego też mam dla Was nowy kurs z podpowiedzą, co z takiego sznurka można wyczarować. Pokażę Wam, jak zrobić bransoletkę z makramy, owijaną potrójnie na nadgarstku, a żeby nie było za łatwo, to miejscami wpleciemy też drobne hematyty albo stalowe kuleczki. Przerobimy sobie takie bransoletki ze sznurka krok po kroku, a przy okazji powtórzymy sobie podstawy makramy. No to co, do roboty! 😉 

Materiały potrzebne do zrobienia bransoletki z makramy: 

Jak zrobić bransoletkę z makramy? Bransoletki ze sznurka krok po kroku

 

 

Chcecie się dowiedzieć jak zrobić bransoletkę z makramy?

Wszystkie materiały, które przydadzą się Wam do zrobienia bransoletki, możecie znaleźć tutaj. Pamiętajcie, że kurs służy głównie inspiracji – możecie wybrać zupełnie inną kolorystykę i materiały ;).

 

 

 

Jak zrobić bransoletkę z makramy? Bransoletki ze sznurka krok po kroku

Jak zrobić bransoletkę z makramy? Bransoletki ze sznurka krok po kroku


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

3 Comments

  1. Super bransoletka, idealnie w moim stylu…

    1. Cieszymy się bardzo!

  2. Helena Dzikowicka says:

    Super projekt, mam tylko jedno pytanie. Ile sznurka (nie rzemienia)schodzi na wykonanie bransoletki?
    Mam go ograniczoną ilość i stąd to pytanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *