Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Jak zrobić dwukolorową bransoletkę ze sznurka?

Czy obserwujecie już nasz Instagram? Nieeeee? To czas to nadrobić! Co jakiś czas pojawiają się tam rolki z fajnymi, biżuteryjnymi inspiracjami.  na przykład możecie się dowiedzieć jak zrobić dwukolorową bransoletkę ze sznurka. Jeśli rozpoczynacie przygodę z rękodziełem, to pokochasz te filmy! 

Jak zrobić dwukolorowa bransoletkę ze sznurka

Materiały potrzebne do zrobienia bransoletki:

  • Sznurek SuperLon Macrame lub inny sznurek do makramy. SuperLon jest o grubości 0,8 mm i chyba z grubszych ten wzór wychodzi najładniej. Próbowałam zrobić ze sznurka 0,6 mm i nie wyglądała bransoletka tak efektownie. 
  • Nożyczki
  • Klej Hasulith lub zapalniczka do przytopienia sznurków. Osobiście kiepsko idzie mi z przypalaniem więc preferuję klej. Hasulith jest elastyczny i przezroczysty więc go nie widać i bransoletka wygląda schludnie i ładnie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sklep Dla Hobbystów (@pasart_pl)

 

Jak zrobić dwukolorowa bransoletkę ze sznurka?

Chyba już wiesz. Koniecznie pochwal się swoimi pracami oznaczając nas #pasart lub #kurspasart. Uwielbiamy oglądać to co tworzycie. W razie jakichkolwiek pytań chętnie służymy pomocą! 


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rekodzielnicza pasart

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *