Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić kolczyki mandale z gemduo – prosty kurs handmade

Kolorowa biżuteria jest totalnym must have w sezonie letnim. Nic tak mocno nie podkreśla oczu i opalenizny jak pięknie dobrana sukienka i wyraziste kolczyki. W lecie wybieram te lekkie, ale ciągle duże. Dlatego mam dla Was prosty kurs handmade w którym pokażę jak zrobić kolczyki mandale z gemduo.

Plusem takich prostych kolczyków jest to, ze potrzebujemy tylko dwóch rodzajów koralików. Przydadzą się też bigle, oraz narzędzia. Ale same kolczyki możemy dowolnie modyfikować i dodawać np. chwosty czy zawieszki.

gemduo-matubo-sklep

Materiały, które będą nam potrzebne:Produkty handmade

Chcecie zrobić kolczyki mandale?

Przykładowe kolory koralików znajdziecie pod tym linkiem, jednak zachęcam Was do eksperymentowania z kolorami. A tymczasem już mówię co potrzebujemy do wykonania kolczyków z tutorialu.

Jeśli to wszystko macie to pozostaje jedynie wziąć się do pracy 🙂 A ponizej tutorial 🙂

I jak Wam się podoba? Zrobicie swoje mandale? Jeśli tak – koniecznie się pochwalcie i nie zapomnijcie oznaczyć nas #kurspasart

Takie mandale możecie wykorzystać także do wisiorów, broszek, czy zakładek do książki 🙂

zrobić kolczyki mandale
zrobić kolczyki mandale
zrobić kolczyki mandale

Komu udało się zrobić kolczyki mandale?

Koniecznie pochwalcie się swoimi pracami oznaczając nas #kurspasart. Jesteśmy ciekawi Waszych kolorowych prac i tego jak postanowiliście wykorzystać mandale.

Zerknijcie koniecznie też na te wpisy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Justyna Kąkol znana także jako GithagoArt. Miłośniczka kolorowych sznurków i dobrych kamieni. Wraz ze swoim czarnym jak noc kotem tworzy tutoriale poświęcone hand made i DIY. Ciągle wpada na nowe pomysły, które najbliższe otoczenie musi znosić i przyjmować z entuzjazmem. Trochę wiedźma, trochę dziecko kwiatów. Kocham to co robię i chcę zhandmadować świat 🙂

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. Wiktoria says:

    Muszę zrobić tym razem z Waszym kursem bo pierwszym razem coś poszło nie tak i widać nitki.

  2. […] Jak zrobić kolczyki mandale z gemduo – prosty kurs handmade […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *