Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić kolczyki z kamieni na bazie jubilerskiej? Instagram Reels

Troszkę kamieni i koralików, bazy i bigle – to nasz przepis na wyjątkowe kolczyk, które zrobisz w kilka minut. To też dobry sposób na wykorzystanie kolorowych resztek kamieni lub koralików. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zrobić kolczyki z kamieni to koniecznie wejdź i zobacz film. Przekonasz się jakie to proste! Do dzieła!

Jak zrobić kolczyki z kamieni

Materiały potrzebne do zrobienia kolczyków:
Jak zrobić kolczyki z kamieni

  • Kamienie naturalne w różnych kształtach. Ja wybrałam dyski, kulki star cut i bryłki. Zobacz jak dobór kamieni może całkowicie zmienić wygląd kolczyków. Możesz zdecydować się również na wykorzystanie różnokolorowych resztek koralików.
  • Koraliki Toho 11/0 jako separator między kamieniami.
  • Bazy okrągłe do kolczyków.
  • Bigle lub sztyfty. 

Chcesz zrobić kolczyki z kamieni?

Daj się ponieść wyobraźni. Ten wpis to tylko propozycja. Pamiętaj, że możesz użyć jakich tylko zechcesz koralików i stworzyć własną, unikatową wersję kolczyków. To właśnie jest najfajniejsze w ręcznie robionej biżuterii. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sklep z koralikami – biżuteria handmade (@pasart_pl)

 

Udało Ci się zrobić kolczyki z kamieni?

Koniecznie pochwal się swoimi pracami oznaczając nas #pasart lub #kurspasart. Niecierpliwie będziemy wyczekiwać Waszych prac, które sprawiają, że chce nam się więcej! Więcej inspiracji znajdziesz na naszym Instagramie i innych wpisach na blogu. 

Jak zrobić kolczyki z kamieni

 


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rekodzielnicza pasart

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *