Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Jak zrobić proste kolczyki z koralików GINKO?

Podobają się Wam kolczyki z koralików, ale wzory wydają się za bardzo skomplikowane? Mamy na to radę. Magda ma dla Was schemat na proste kolczyki z koralików GINKO. Z pewnością wzór Was wciągnie tak samo jak nas. Już zdążyliśmy zrobić kilka par, a to dopiero początek. Tak więc nie zwlekajcie. Chwytajcie za igły i szyjcie!

Koraliki Ginko są dość popularne na naszym blogu. Nie mogło być inaczej. Mają świetne kolory i super łączą się z innymi koralikami dając wiele, wiele, wiele możliwości. Magda jest natomiast osobą, która ma głowę pełno pomysłów i chętnie się nimi dzieli.

Co jest potrzebne do zrobienia kolczyków z koralików GINKOjak zrobić proste kolczyki z koralików

Koraliki Toho, Matubo i Fire Polish mają niezwykle bogatą paletę barw. Dzięki temu z jednego wzoru niewątpliwie powstanie mnóstwo, naprawdę mnóstwo różnych kolczyków. A jeśli pokusicie się o jakieś ozdoby, np chwosty, zawieszki, kwiatuszki to stworzycie jedyną w swoim rodzaju parę. Więc jeśli chcecie się dowiedzieć jak zrobić proste kolczyki to podążajcie za Ergane Beading, a produktów szukajcie TUTAJ.

KROK 1

Na jeden kolczyk wystarczy nić o długości 60cm. Nawlecz Koralik Ginko, FirePolish 3mm, przejdź przez drugą dziurkę Ginko i nawlecz koralik FirePolish 4mm.
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 2

Powtórz krok 1 trzy razy, i zawiąż supełek tak by uformował się kwadrat.
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 3

Przejdź przez Ginko, FirePolish 3mm, ponownie Ginko oraz FirePolish 4mm.
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 4

Nawlecz 3 SuperDuo i przejdź prez FirePolish 4mm oraz Ginko.
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 5

Powtórz kroki 3-4 dookoła pracy ( jeszcze 3 razy).
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 6

Przejdź przez koralik Ginko oraz FirePolish 3mm
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 7

Nawlecz ForePolish 3mm, przejdź przez SuperDuo, nawlecz Toho 11o, przejdź przez SuperDuo, nawlecz kolejne Toho 11o, przejdź przez SuperDuo i nawlecz FirePolish 3mm i przejdź przez FirePolish 3mm.
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 8

Powtórz krok 8 dookoła pracy (czyli trzy razy).
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 9

Przejdź przez kilka koralików tak by wychodzić z Toho 11o. Nawlecz dwa Toho 11o, bigiel, dwa Toho 11o i przeszyj przez kolejnych kilka koralików.
jak zrobić proste kolczyki z koralików

KROK 10

Przeszyj dokoła cały kolczyk, po czym zrób supełek, znowu przeszyj kilka koralików i odetnij nić.
IMG_6228-tile

jak zrobić proste kolczyki

jak zrobić proste kolczyki

jak zrobić proste kolczyki

jak zrobić proste kolczyki

Więc wiecie już jak zrobić proste kolczyki. Podobają się Wam? My jesteśmy zachwyceni. Tak więc koniecznie pochwalcie się swoimi pracami oznaczając nas #kurspasart. A jeśli spodobał Wam się ten wpis to koniecznie zajrzyjcie do podobnych:

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rekodzielnicza pasart

Magdalena Dec: Kiedyś przypadkiem wpadł mi rąk magazyn z piękną koralikową bransoletką… i tyle wystarczyło.  😉  Dwa lata później mój projekt wraz z instrukcją znalazły się w tym magazynie.

Tworzę, projektuje, pisze instrukcje, prowadzę warsztaty z koralikowania. Robię to wszystko bo lubię.  Zachęcam do zajrzenia na mój fanpage, gdzie publikuje różne prace:  Ergane Beading

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *