Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić skarpety na obręczy dziewiarskiej? Kurs video krok po kroku.

Obręcze dziewiarskie dają więcej możliwości niż mogłoby się wydawać. Można na nich wyczarować chyba wszystko. Wcale nie jest to też tak trudne jak mogłoby się wydawać. Kasia Zakrzewska debiutuje na naszym blogu kursem,  w którym pokaże jak zrobić skarpety na obręczy dziewiarskiej. Więc rozsiądźcie się wygodnie w fotelu i razem z Kasią oddajcie się chwili relaksu.

Kto lubi mieć cieplutko w stópki? Ręka w górę!
Gdybym mogła to i nawet obie stopy bym podniosła, bo należę do tego typu zmarzluchów, którzy w skarpetkach nawet śpią. 😉 Zima nie rozpieszcza, ale sami siebie możemy dopieścić chociażby w bardzo prosty sposób, sprawiając sobie skarpetki własnoręcznego udziergu.
Jak to zrobić? To banalnie proste! Dlatego też dzisiaj pędzę do Was z kursem na cieplutkie skarpetki wykonane na obręczy dziewiarskiej.

Materiały, które będą nam potrzebne do zrobienia skarpet:
Jak zrobić skarpety na obręczy dziewiarskiej

Chcecie się nauczyć jak zrobić skarpety na obręczy dziewiarskiej?

Wszystkie niezbędne produkty do wykonania skarpet znajdziecie TUTAJ. Mamy nadzieję, że dzięki Kasi zrobicie mega fajne i ciepłe skarpety i pochwalicie się swoimi dziełami. Możecie użyć również multikolorowych włóczek. Nasze kursy mają jedynie wam pomóc opanować jakąś technikę, a Wy możecie do woli eksperymentować z materiałami.

Jak zrobić skarpety na obręczy dziewiarskiej

Wiecie jak robić skarpety na obręczy dziewiarskiej.

Mamy nadzieję, że powstanie niejedna para. Będziemy niecierpliwie wyczekiwać efektów waszej pracy. Jeśli chcecie żebyśmy was znaleźli to koniecznie oznaczcie nas hasztagiem #kurspasart. Udanego dziergania!

Tutaj znajdziecie inne pomocne wpisy na temat obręczy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Katarzyna Zakrzewska- od małego interesowało ją rękodzieło, jednak dopiero na studiach rozwinęła skrzydła. Szukając inspiracji na rzeźbę, sutasz wtedy zawładnął jej sercem. Jest otwarta na różne techniki handmade, ciągle stara się robić coś nowego.

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. Magdalena says:

    Witam,
    przepraszam, ale czy można coś zrobić z jakością dźwięku? Niestety bardzo słabo słychać…

    1. Kasia bardzo cichutko mówi więc nie da się jej już niestety pogłośnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *