Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Jak zrobić wzorzystą bransoletkę ze sznurka? Instagram Reels

Kilka podstawowych splotów, a tyle możliwości! To jest kolejna propozycja, na naszym blogu, na kolorową bransoletkę, którą zrobisz bez problemów. Wykorzystamy wszystko to, czego nauczyłyśmy się ostatnio. Jesteś gotowa żeby się dowiedzieć jak zrobić wzorzystą bransoletkę ze sznurka? Jeśli tak to do dzieła! 

Jak zrobić wzorzystą bransoletkę ze sznurka

Materiały potrzebne do zrobienia bransoletki:
Jak zrobić wzorzystą bransoletkę ze sznurka

  • Sznurki do makramy – ja wybrałam nasze nowe sznurki woskowane do makramy. Bardzo dobrze mi się z nich plecie i supełki mocno się trzymają. Z relacji dziewczyn, które ich używały wiem też, że dobrze się topią. Możesz użyć innych sznurków – np. nylonowych, woskowanych lub S-lon Macrame. Sama wypróbuj, które będą dla Ciebie najlepsze. 
  • Coś do naciągnięcia sznurków – ja mam “przyrząd”, który zrobił mi mąż. Można postarać się o podkładkę do papieru z klipsem lub deseczkę z gwoździami. To zostawiam Waszej pomysłowości. 
  • Zapalniczka lub klej do wzmocnienia supełków. 

Chcesz zrobić wzorzystą bransoletkę ze sznurka?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sklep z koralikami – biżuteria handmade (@pasart_pl)

 

Jak zrobić wzorzystą bransoletkę ze sznurka

Udało Ci się zrobić wzorzystą bransoletkę ze sznurka?

Koniecznie pochwal się swoją bransoletką oznaczając nas #pasart lub #kurspasart. Będziemy niecierpliwie czekać na Twoje zdjęcia lub filmy!

Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie na pasatowym FB lub Instagramie. Chętnie pomogę Ci pokochać rękodzieło!


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Grupa pasart facebook

 

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *