Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Kurs – naszyjnik glam rock

Pokazywaliśmy już Wam jak wykonać bransoletki w stylu glam rockowy, więc warto byłoby do kompletu dołożyć naszyjnik! Zobaczcie bardzo ciekawy projekt Kasi.

 

 

 

 

Potrzebne materiały:

 

 

1.Naszyjnik rozpoczynamy od podzielenia łańcuszków, które następnie będziemy łączyć ze sobą w odpowiedni sposób. Z posrebrzanego łańcuszka odcinamy jeden odcinek o długości ok. 45cm. Do niego, na końcach doczepiamy z jednej strony kółeczko sprężynkę i karabińczyk, a z drugiej samo kółeczko.

 

 

2. Kolejne dwa odcinki łańcuszka posrebrzanego przycinamy tak, by miały ok. 15cm. Natomiast z łańcuszka w kolorze czarnym odcinamy: 2 odcinki o długości 16cm, 2 odcinki 14cm, 2 odcinki 10cm, 3 odcinki po 2cm.

 


3. Na szpilkę nawlekamy koralik z kamienia naturalnego i wykonujemy za nim oczko, do którego doczepiamy kolejną szpilkę. Ma drugą szpilkę nawlekamy przekładkę w kształcie czaszki, a na jej końcu zahaczamy najkrótsze łańcuszki w kolorze czarnym. Tak przygotowaną zawieszkę mocujemy pośrodku najdłuższego łańcuszka, przygotowanego w pierwszym kroku.

 

 

4. Po obu stronach zawieszki zaczepiamy pozostałe łańcuszki w kolorze srebrnym. Mocujemy je w taki sposób aby układały się w luźny łuk.

 

 

5. W ten sam sposób mocujemy pozostałe łańcuszki.

 

 

6. Naszyjnik gotowy.

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. Świetny naszyjnik, ciekawe jak wygląda na szyj;)

    Zapraszam na mojego bloga:
    http://blogvandp.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *