Aktualności

Pasart opinie – sklep oczami klientów

Pasart opinie zbiera na wiele różnych sposobów: mailowo, na stronie sklepu, na facebooku, a nawet telefonicznie. Po co? Bo lubimy Was słuchać! Lubimy wiedzieć co możemy robić lepiej, co jest źle, a co Wam się u nas szczególnie podoba. Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, bo nie tylko pozwalają nam się rozwijać, ale i pokazują, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Początek nowego roku to dobry moment na podsumowania. A najlepszym podsumowaniem naszej pracy są Wasze opinie. Z nich jasno wynika co Waszym zdaniem w pasarcie jest fajne, sami zobaczcie 🙂 :

1. Staramy się dla Was. Wszystkich, codziennie!

pasart_opinie

2. Jakość!

Bardzo staramy się, by nasze produkty były jak najlepszej jakości, Wasze wiadomości i opinie pokazują, że całkiem nieźle nam to idzie :).

pasart opinie

Po zakupach w pasarcie, każdy z produktów ocenić możesz w 5 gwiazdkowej skali, w 3 różnych kategoriach. To źródło cennych informacji na temat poszczególnych produktów. Wasze opinie są wskazówką dla innych handmadowców :).

screen sklep 2

3. Podobno Pasart uzależnia, choć nam się wydaje, że to raczej nie my, to handmade 🙂

screeen 4

opinie o pasarcie

4. Jesteśmy razem od lat!

Wiele naszych klientek to osoby, które startowały razem z nami – dosłownie, my zaczynaliśmy swoją działalność, a one zaczynały tworzenie biżuterii. To piękne! Wiele z Was kojarzymy z imienia i nazwiska, a nawet twarzy :). Pamiętamy historie, którymi się z nami dzieliliście, wiemy czym się zajmujecie, widzimy jaki postęp robicie w tworzeniu biżuterii i wszystkim nieodmiennie kibicujemy :).

pasart_opinie

 

pasart opinie

 

pasart opinie

 

5. Ceny i promocje.

Często chwalicie nas za atrakcyjne ceny, dużym zainteresowaniem cieszą się nasze promocje. Staramy się, by nasza oferta była dla Was jak najbardziej atrakcyjna. Często też oskarżacie nas o kuszenie :).

pasart_opinie

screeen 6

 

pasart opinie

6. Chcemy Was inspirować!

Często piszecie nam, że nasze kursy na blogu i youtube, inspirują Was do tworzenia własnej biżuterii. Zdarza się, że to z nami stawiacie swoje pierwsze kroki w nowych technikach. Kochamy to :)!

pasart opinie

screen 11pasart opinie

pasart_opinie

Blog jest istotnym elementem naszej działalności i choć zależy nam przede wszystkim na edukowaniu i zarażaniu hand madową pasją, jak największej ilości osób, to bardzo ucieszyło nas wyróżnienie w kategorii blog firmowy roku średniej firmy. Pasartowy blog zgarnął zaszczytne drugie miejsce :).

2 MIEJSCE fb

Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, dziękujemy Wam zarówno za te pozytywne, które dają nam niesamowity zastrzyk pozytywnej energii, jak i te negatywne. Nie boimy się konstruktywnej krytyki, bo tak jak wszyscy, czasem popełniamy błędy. Ale zawsze potrafimy się do nich przyznać, wziąć je na klatę i oczywiście naprawić :).

Może Ci się także spodobać >>

3 Comments

  1. Nie polecam haftu DIAMENTOWEGO, to haft plastikowy nie ma tam ani jednego diamencika. Jestem zawiedziona.

    1. Jak każda Mozaika5D 😉 Diamenciki no jednak były by za ciężkie w takiej ilości.

    2. Alicja says:

      Jakby tam prawdziwe diamenty były to nie byłby taki tani. I raczej szkoda by ich było na obrazek. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *