Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić krawatkę z koralików TOHO? Kurs na etniczny wisior z kamieniem naturalnym

Lato to czas, w którym niepodzielnie królują kolorowe wisiory. Dzisiaj pokażę Wam, jak przerobić na taki wisior kamień, lub inny element, który nie ma dziurek wystarczająco blisko krawędzi, żeby zaczepić o nie kółeczko montażowe. W tym celu nauczymy się, jak zrobić krawatkę z koralików TOHO, używając ścięgu peyote parzystego. Przy okazji stworzymy etniczny wisior z kamieniem naturalnym i chwostem. Zapraszam!

koraliki-toho-pasart

Materiały potrzebne do zrobienia krawatki:

Kto chce zrobić krawatkę z koralików?

Wszystkie materiały użyte w kursie znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że kurs ma służyć przede wszystkim nauce techniki – wybierzcie takie elementy, które będą pasować do Waszej koncepcji ;).

Zora - (236)r1małe

Jak zrobić krawatkę z koralików TOHO? Kurs na etniczny wisior z kamieniem naturalnymJak zrobić krawatkę z koralików TOHO? Kurs na etniczny wisior z kamieniem naturalnym

Potraficie już zrobić krawatkę z koralików. 

Jak Wam się podoba? Mamy nadzieję, że zrobicie swoje wersje naszyjnika i nam je pokażecie oznaczając nas hasztagiem: kurspasart. Przyjemności!

Sprawdź koniecznie inne nasze wpisy. Na przykład z tych nauczysz się robić inne krawatki:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *