Technika makramy daje wiele możliwości stworzenia biżuterii w różnych stylach. Pokażę Wam dzisiaj, jak zrobić delikatne i eleganckie bransoletki z łącznikiem lub koralikami, wykorzystując właśnie sploty makramowe. Są łatwe w wykonaniu a efekt może być niesamowity, zobaczcie sami! ;)

Jak zrobić bransoletkę z makramy? Kurs makramy - delikatne bransoletki DIY

materiały

Materiały:

Do drugiej bransoletki potrzebne będą dodatkowo:

Wszystkie materiały potrzebne do wykonania bransoletki znajdziecie tutaj. Nie zrażajcie się, jeśli zabraknie jakiegoś konkretnego koloru – bransoletki w tym stylu można wykonać z naprawdę wielu różnych materiałów, więc nie bójcie się inspirować i szukać innych, własnych rozwiązań ;)

 

 

Jak zrobić bransoletkę z makramy? Kurs makramy - delikatne bransoletki DIYJak zrobić bransoletkę z makramy? Kurs na delikatne bransoletki DIY - pasart.plJak zrobić bransoletkę z makramy? Kurs na delikatne bransoletki DIY - pasart.pl

Takie bransoletki możemy wykonać też z użyciem innych łączników, lub na przykład z koralikami Toho 8/0 czy drobnymi hematytami.
Jak zrobić bransoletkę z makramy? Kurs makramy - delikatne bransoletki DIY

Koniecznie dajcie znać, jak się podobają ;)

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.