Aktualności, Video

Moja supermoc to handmade – sesja zdjęciowa

Metamorfozę wizerunkową i profesjonalną sesję zdjęciową, które były główną nagrodą w naszym urodzinowym konkursie “10 lat super mocy”, mamy już za sobą. Dziś z dumą prezentujemy Wam jej efekty :)!

Spotkanie z Anią, tylko utwierdziło nas w tym, że jury podjęło słuszną decyzję! Atmosfera podczas metamorfozy i sesji była bardzo pozytywna, a to w dużej mierze właśnie Jej zasługa :)!

Sama Ania, o sesji mówi tak:

Mam ogromne szczęście, że mogę zajmować się tym, co uwielbiam – tworzeniem i projektowaniem biżuterii. Jednak codzienność takiej pracy to cztery ściany mojego domu i pracowni – cisza, skupienie, mrówcza robota wśród sznurków, koralików, drucików, nici, mnóstwo pomysłów ciekawych, a jeszcze więcej całkiem nietrafionych lub nigdy niezrealizowanych. Sesja zdjęciowa zorganizowana przez pasart.pl z tej codzienności pozwoliła mi się wyrwać, spędzić czas w dobrym towarzystwie oraz spojrzeć na siebie i moją twórczość z innej perspektywy. Nie mogłam uwierzyć, że przytrafiła się właśnie mnie i cieszę się ogromnie, że biżuterię Mosca może oglądać coraz szersze grono odbiorców. W takich chwilach czuję, że handmade dodaje kilka punktów supermocy ;)”

Co tu dużo mówić, same zobaczcie. Piękna Ania i piękna biżuteria, co mogło z tego wyjść? Oczywiście, że przepiękne zdjęcia :)!

IMG_9117 mniej

IMG_8540 mniej

IMG_8586 mniej

IMG_8659 mniej

IMG_8693 mniej'

IMG_8780 mniej

IMG_8888 mniej

IMG_8896 mniej

IMG_8963 mniej

IMG_8990 mniej

IMG_9027 mniej

IMG_9088 mniej

Partnerami sesji byli: Joanna Janowicz, Jakub Wittchen, ENNBOW, Taylor Says Poland oraz Mollie potrafi.

Film został zrealizowany przez blaszanysad.pl

Jak podobają Wam się efekty metamorfozy i sesji zdjęciowej :)? Czekamy na Wasze komentarze!

 

Może Ci się także spodobać >>

7 Comments

 1. Joanna M says:

  Fantastyczna sesja, Ania wygląda przepięknie – profesjonalnie, kobieco i z powerem. Bardzo mi się podoba ostatnie zdjęcie -kwintesencja kobiety sukcesu.

 2. Katarzyna says:

  Pięknie! Ale ja bym się nie odnalazła na takiej sesji, nie przełamałabym się. Nie lubie byc w centrum uwagi a już szczegolnie przed obiektywem. Niemiej jednak pani wygląda przepięknie!

 3. Karolina says:

  Prawdziwa kobieta sukcesu! Widać, że Ania ma supermoc 🙂 Gratulacje

 4. Przepiękne zdjęcia. Biżuteria cudna. Modelka super . Z przyjemnością oglądałam wszystkie zdjęcia.

 5. INKA says:

  wspaniała Superwomen silna dzięki swej pasji, miłości
  do siebie samej i aurze kreatywnej mocy – SUPER!

 6. Migdały Zielone says:

  Piękna sesja, jestem pod wrażeniem modelki – przepiękny uśmiech i niebotycznie wysokich obcasów! Gratuluję, teraz czas zawojować świat 🙂

 7. krzychu says:

  Hej fajna strona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *