Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Bransoletka z koralików z łącznikiem – kurs DIY

Bransoletka z koralików z łącznikiem jest prosta w wykonaniu, a efekt końcowy jest bardzo fajny. Agnieszka Wajzer-Nowak pokaże Wam dziś jak w prosty sposób wykonać taką bransoletkę.

Często pytałyście nas o to, jak wykonać bransoletkę z koralików z wykorzystaniem łącznika. Dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Was tutorial w formie video, który rozwieje wszelkie wątpliwości w tym temacie :). Zobaczcie jakie to proste!

Produkty potrzebne do wykonania bransoletek:

lista brans z łącznikiem

  • Koraliki do wyrobu biżuterii – Aga postawiła na kamienie naturalne, ale równie dobrze sprawdzą się inne koraliki.
  • Gumka silikonowa – musi być na tyle cienka, by przeszła dwukrotnie przez otwór koralika.
  • Łącznik – serduszka, nutki, elfy, blaszki, sówki… macie duuuży wybór :). A z tym wiążą się prawie, że nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o kompozycje. Jedno jest pewne – w takiej bransoletce to właśnie łącznik gra pierwsze skrzypce :).
  • Klej – pattex lub UHU. Klej przyda się do zabezpieczenia supełka przed rozwiązaniem.
  • Przekładki jubilerskie – jeśli do zrobienia bransoletki chcesz użyć mniejszych koralików, istnieje ryzyko, że może Ci się nie udać schować supełka w dziurce koralika. Możesz rozwiązać ten problem montując przekładkę lub krawatkę, która nie tylko pozwoli Ci w prosty sposób ukryć supełek, ale i urozmaici wygląd bransoletki.

Fajna ta bransoletka z koralików z łącznikiem, prawda? 

Produkty potrzebne do wykorzystania bransoletki z łącznikiem znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że bransoletki pokazane w kursie to jedynie propozycja. Eksperymentujcie zarówno z koralikami, jak i łącznikami, by uzyskać zupełnie inny efekt :). Jeśli macie jakieś wątpliwości odnośnie doboru materiałów, napiszcie do nas, a wspólnie coś dobierzemy :).

 

Bransoletka z koralików z łącznikiem

 

Bransoletka z koralików z łącznikiem

Bransoletka z koralików z łącznikiem

Jak podoba Wam się bransoletka z koralików z łącznikiem:)?

Koniecznie pochwalcie się swoimi pracami na naszej grupie lub oznaczając nas #kurspasart.

Zerknij też tutaj, może zainspirujemy Cię do dalszego działania:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rekodzielnicza pasart

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *