Aktualności

10 urodziny pasart.pl – KONKURS

Pasart ma już 10 lat! Chcielibyśmy uczcić nasze urodziny w wyjątkowy sposób, dlatego przygotowaliśmy dla Was konkursy z super nagrodami :). Zobaczcie co dla Was mamy!

Wszyscy wiemy, że siła jest kobietą! A siłą jest pasja, której Wam nie brakuje :). Wiemy też, że problemy i trudności dnia codziennego sprawiają, że czasem trudno w siebie uwierzyć. My zawsze w Was wierzymy, dlatego zorganizowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Do 3 marca, czekamy na zdjęcia, na których będziecie Wy w wykonanej przez Was biżuterii. Do zdjęcia dołączcie krótkie uzasadnienie, dlaczego chciałybyście wygrać główną nagrodę. Jury oceniać będzie zarówno jakość zdjęcia, jak i prezentowanej biżuterii. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj. A co jest główną nagrodą?

Profesjonalna sesja wizerunkowa z Joanną Janowicz oraz profesjonalna sesja zdjęciowa w biżuterii z wygranego zdjęcia, zrealizowana przez Jakuba Wittchen :)!

Sesja wizerunkowa obejmuje:
– makijaż – wykonany przez wicemistrzynię makijażu Agnieszkę Kaczmarek,
– zabieg fryzjerski, w tym strzyżenie i koloryzacja, wykonany przez Agnieszkę Lulę,
– stylizację wraz z wypożyczeniem garderoby marek ENNBOW oraz Taylor Says Poland.

A na deser…

Zdjęcia z sesji zostaną opublikowane w Mollie Potrafi – pierwszym polskim magazynie handmade.

Jesteśmy przekonani, że ta nagroda to wstęp do czegoś wielkiego, dużej przemiany i jeszcze większego sukcesu :), a przede wszystkim, piękne i bezcenne doświadczenie.

To jednak nie wszystko! 10 urodziny ma się tylko raz i trzeba uczcić je z przytupem :). Dlatego zorganizowaliśmy dla Was urodzinowe przyjęcie, które trwać będzie 10 dni. Codziennie zadamy Wam jedno pytanie, a autorka najbardziej kreatywnej odpowiedzi wygra bon na 100 zł do pasart.pl. Zapisujcie się na wydarzenie, by nic Was nie ominęło! Obiecujemy, że będzie się działo :). To jak, bawicie się z nami :)?

——————————————————————————————————————————————————————-

Aktualizacja 08.02.2016

Metamorfozę i profesjonalną sesję zdjęciową wygrywa…. Ania Kiryło znana też jako Mosca! Już 16 marca spotkamy się z Nią na sesji, której efektami oczywiście się z Wami podzielimy. Nie możemy się doczekać!

Dziękujemy Wszystkim za zgłoszenia i fajną zabawę, kolejny raz udowodniłyście, że polskie kobiety są nie tylko wyjątkowo zdolne, ale i piękne!

12790934_935584429870396_3197443116427231339_n

Z całego serducha gratulujemy Ani!

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *