Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Kurs DIY – Bransoletki plecione z rzemieni

W dzisiejszym kursie DIY, Agnieszka Wajzer-Nowak, pokaże Wam jak zrobić bransoletki plecione z rzemieni zamszowych. Różnokolorowe, z dodatkiem najmodniejszych chwostów – wprost idealne na wiosnę i lato :)!

Rzemienie zamszowe, chwosty i piękne kolory – o to przepis na iście wiosenną biżuterię :). Agnieszka prezentuje Wam bransoletki w dwóch wariantach, jedną pojedynczą i drugą, owijaną dwukrotnie wokół nadgarstka. Zobaczcie jak w prosty sposób, zrobić modną bransoletkę!

Produkty potrzebne do wykonania pojedynczej bransoletki:

Bransoletka pleciona

lista brans z rzem zamsz pojedyncza

 

Produkty potrzebne do wykonania bransoletki podwójnej:

jak-zrobić-bransoletkę-plecioną

bransoletka z rzemieni podwojna

Rzemień zamszowy – możesz przebierać w kolorach! Przyda się do wykonania samej bransoletki, jak i chwosta. Możesz też ułatwić sobie zadanie i kupić gotowy chwost.

Końcówki do biżuterii – końcówki do wklejania, o otworze 4-5mm i 6mm do chwosta z różowej bransoletki

Kółeczka montażowe – w rozmiarze 8mm

Zapięcie do biżuterii – w różowej bransoletce zapięcie na karabińczyk, a w niebieskiej zapięcie toggle

Klej jubilerski – u nas jest to poxipol

Narzędzia jubilerskie – szczypce z płaskimi noskami, ułatwią Ci montowanie kółeczek montażowych

Przydadzą Ci się też nożyczki, miarka i gumka recepturka.

Wszystkie produkty niezbędne do wykonania bransoletek znajdziesz tutaj. Jeśli któregoś z produktów zabraknie, spróbuj znaleźć alternatywę lub napisz do nas, a wspólnie coś wymyślimy :). Pamiętaj też, że kurs służy przede wszystkim nauce techniki, Twoje bransoletki mogą wyglądać zupełnie inaczej – nie bój się eksperymentów!

Jak Wam się podobają bransoletki plecione z rzemieni :)? Pokusicie się o wykonanie własnych? Czekamy na Wasze komentarze!

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. shoutMe! HandMade says:

    Zrobiłam, krok po kroku wg tego tutoriala i wyszło cudownie! szkoda, że zdjęć nie można wrzucać, bo bym się pochwaliła co dzięki Wam mi się udało zrobić. 🙂 Super, wszystko jasno wyjasnione, wszystko mi ładnie i schludnie wyszło. Pokusiłam się też zrobić chwosta z kawałków, które zostały po zaplataniu i faktycznie, bardzo ładny dodatek. Uwielbiam Wasze tutoriale. 🙂

    1. Wrzuć nam foty na fejsa, pochwalimy się innym 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *