Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić tulipana na szydełku? Pomysł na prezent na Dzień Matki

Macie już pomysł na prezent na Dzień Matki? Dla wszystkich niezdecydowanych i spóźnialskich mam małą inspirację – kwiatki, które na pewno nie zwiędną i nie stracą koloru 😉 Przygotowałam dla Was dzisiaj kurs, w którym pokażę Wam, jak zrobić tulipana na szydełku. Szydełkowe kwiaty może nie pachną tak jak prawdziwe, ale za to robienie ich to mnóstwo zabawy. Sprawdźcie sami! 😉

Materiały potrzebne do zrobienia tulipana:

  • Cienka włóczka bawełniana lub akrylowa – u mnie Yarnart Begonia w kolorach: 5352 (zielony), 5020 (czerwony), 6322 (brzoskwiniowy), 6313 (różowy).
  • Szydełko 3mm.
  • Igła do włóczki
  • Odrobina wypełnienia do maskotek – jeśli nie macie, spokojnie możecie użyć zwiniętej włóczki.
  • Coś, co posłuży nam jako wzmocnienie łodyżki – kawałek patyka, kilka patyczków do szaszłyków, ołówek, cokolwiek znajdziecie w domu ;).

Jak zrobić tulipana na szydełku? Pomysł na prezent na Dzień Matki

Chcesz zrobić tulipana na szydełku?

Wszystkie potrzebne włóczki i szydełka znajdziecie tutaj. Nie musicie się trzymać tych samych kolorów co ja, jak zwykle zachęcam do pobuszowania na włóczkowych półkach i poszukanie idealnego połączenia ;). Zamiast Begonii możecie użyć na przykład Yarnart Eco-Cotton, Jeans Crazy czy MTP Camilla Batik.

 

 

Jak zrobić tulipana na szydełku

 Jak zrobić tulipana na szydełku

Udało się Wam zrobić tulipana na szydełku?

Jak Wam się podobają takie szydełkowe kwiaty? Piszcie ;). A jeśli stworzycie własne wersje, to nie zapomnijcie pochwalić się nam, oznaczając zdjęcia jako #kurspasart.

A może zainteresują Was jeszcze te wpisy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *