Aktualności

Dzień w Pasarcie – dział IT, marketingu i PR

Ciężko do końca nazwać tą część naszej firmy – każdy z nas zajmuje się innymi rzeczami 🙂

 

Tak się jakoś złożyło, że póki co ten “dział” jest jedynym całkowicie męskim 🙂 Pracujemy w czwórkę – dwóch Maciejów, Krzysiek i ja, czyli Mateusz. To właśnie tutaj tworzone i planowane są promocje, rozwój oraz pomysły na to jak być najlepszym i największym sklepem w branży.

Krzysiek zajmuje się stroną informatyczną naszego sklepu – dba o jego poprawne działanie i tworzenie kolejnych funkcjonalności. Maciej, z pomocą drugiego Macieja zarządza i szefuje Pasartowi jako całości, a także zajmuje się kontaktami z dostawcami i partnerami.

To właśnie tutaj piszę ten i inne wpisy na tym blogu oraz koordynuje wpisy nadsyłane do nas, komunikuje się z Wami na facebooku i przez newslettery 🙂

Może Ci się także spodobać >>

9 Comments

 1. Witaj Mateusz! Miło Cie zobaczyć 🙂
  Ogólnie uważam, że to bardzo fajny pomysł z tym pokazaniem Pasarta “od kuchni”. W sumie nie myślałam, że aż tyle osób u Was pracuje!

  1. Martyna says:

   Też się aż tylu osób nie spodziewałam 😉

 2. Miło zobaczyć kto u Was pracuje. Ja również nie spodziewałam się tylu osób 😉

 3. Batysfera says:

  Kurczę, także jestem zaskoczona, że to aż tyle miejsca i tyle ludzi.
  Zazdroszczę Wam takiej pracy. 😉

 4. tez Ania says:

  Bla bla bla. I tak już u Was nie kupuję. Pasart zmienił się jakościowo w ruski rynek.

  1. Cóż, zapraszam do konstruktywnej krytyki, co takiego zmieniło się w jakości na gorsze – towar, Pasart jako całość? Bardzo chętnie słuchamy wszystkich opinii i bardzo wiele z nich wprowadzamy w życie 🙂

   Mateusz

  2. Jeśli można to ja bym apelowała o zmianę producenta posrebrzanych karabińczyków, bo jak ostatnio zamawiałam to były bardzo marnej jakości. I nie wiem co tak marnie u Was z łańcuszkami? Tzn chodzi mi o łańcuszki z oczkami powiedzmy od rozmiaru 4x3mm wzwyż.

  3. Karabińczyki zawsze mocno kontrolujemy i od dłuższego czasu nie powinno być z nimi problemów 🙂 Jakby jednak coś nam umknęło, to bez wahania odsyłaj nam wadliwy produkt – zwrócimy jego koszt i koszt odesłania do nas! Łańcuszki są w drodze do nas – powinny zacząć pojawiać się w przyszłym tygodniu. Jakby co to o pytanie o dostępność towaru proponuje zadawać na facebooku – tam jest najlepsze do tego miejsce 🙂 https://www.facebook.com/pasartpl

   Mateusz

 5. Lubię u Was robić zakupy, choć ostatnie się ,,rozmieniacie na drobne”. Trzeba też gdzieś zaznaczyć że robiąc zakupy do innych firm (np. papier,serwetki)trzeba będzie robić kilka przelewów i będzie kilka faktur.
  Bardzo proszę też o zwiększenie ilości dostępnych drutów pamięciowych 60 mm .Zawsze kiedy potrzebuję już ich w magazynie nie ma.
  A ogólnie jest ok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *