Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Haft koralikowy – jak wszyć taśmę cyrkoniową i zrobić wsuwkę do włosów na ażurowych bazach

Są takie prace, które muszą błyszczeć. Przyjęcia na których chcemy mieć świetliste, kryształowe akcenty. Oczywiście możemy użyć do naszych dzieł kryształków, ale co jeśli nie chcemy rezygnować z kamieni naturalnych, a świetlisty blask ma być tylko dodatkiem? Z pomocą przychodzi nam niezawodna, choć trochę złośliwa taśma cyrkoniowa. Wiele osób ma z nią problem, ale prawda taka, że wystarczy poświęcić jej trochę uwagi i da się oswoić – a nawet pokochać. Dzisiaj pokażę Wam haft koralikowy z taśmą cyrkoniową. Ale samo to było by nudne. Zobaczycie także, jak zrobić wsuwkę do włosów na ażurowych bazach.

A szperać możecie w materiałach, które wypiszę Wam pod spodem 🙂 Czyli wszystko co jest potrzebne do wykonania spinki z taśmą cyrkoniową:
Haft koralikowy

Haft koralikowy

Haft koralikowy to fajna sprawa. Chcesz zacząć?

Materiały potrzebne do wykonania takich spineczek zebrałam pod tym linkiem, jednak nie ma tu całej gamy kolorystycznej koralików dostępnych w Pasarcie 🙂 polecam Wam zrobić małe szukanie i zrealizować swoje kolorowe pomysły 🙂

Tym, którzy są zainteresowani haftem koralikowym polecam zajrzeć na nasz kanał na yotube. Są tam lekcje od podstaw, a także wiele innych ciekawych tutoriali. 

Kiedy wybraliśmy już nasze ulubione zestawienie kolorystyczne możemy zabierać się do pracy 🙂

Jak widać nie taki diabeł straszny jak go malują. Troszkę cierpliwości i ćwiczeń i każdy  może mieć swoją kryształkową ozdobę do włosów. 

Haft koralikowy

 I co? Wciągnie Was haft koralikowy? 

Mam nadzieję, ze wsuwka Wam się podoba  i że taśma okaże się jednak łatwa do kochania i używania. 

Justyna z GithagoArt

Koniecznie zobacz też te wpisy, które pomogą Ci z haftem:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Justyna Kąkol znana także jako GithagoArt. Miłośniczka kolorowych sznurków i dobrych kamieni. Wraz ze swoim czarnym jak noc kotem tworzy tutoriale poświęcone hand made i DIY. Ciągle wpada na nowe pomysły, które najbliższe otoczenie musi znosić i przyjmować z entuzjazmem. Trochę wiedźma, trochę dziecko kwiatów. Kocham to co robię i chcę zhandmadować świat 🙂

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *