Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak tkać na krośnie? Kilka prostych ściegów

Przyznawać się, kto jeszcze nie widział kursu Justyny na makatkę na krośnie? ;). Kto nie widział, to niech lepiej szybko nadrabia, bo dzisiaj mam dla Was kolejny film z tej serii, dotyczący tego jak tkać na krośnie. Pokażę Wam kilka prostych ściegów, dzięki którym będziecie mogli urozmaicić swoje makatki, dodać nieco tekstury i wprowadzić kilka fajnych motywów. Gotowi? To zaczynamy! 

Materiały potrzebne do tkania:
jak tkac na krosnie

Chcesz się nauczyć tkać na krośnie?

Listę polecanych produktów znajdziecie tutaj. Ale nie dajcie się ograniczać, szukajcie własnych rozwiązań, uwolnijcie wyobraźnię i nie przejmujcie się, że coś akurat zniknęło z pasartowych półek ;). 

 


 

jak tkać na krosnie

Komu udało się tkać na krośnie? 

I jak Wam poszło? Dajcie znać, jeśli coś nie jest dla Was jasne i nie zapominajcie o #kurspasart 😉 

Zerknijcie też koniecznie na:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. gabriel says:

    Hej fajna strona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *