Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Szydełkowa czapka ombre. Jak zrobić czapkę ściegiem puff stitch?

Jakiś czas temu robiliśmy razem szalik ombre na szydełku, a teraz przyszła pora na dokończenie tego zimowego kompletu ;). Dzisiaj na tapecie – ciepła i puchata szydełkowa czapka ombre. Pokaże Wam, jak zrobić czapkę ściegiem puff stitch, który już przecież znamy, więc na pewno nie sprawi żadnych problemów. Łapiemy za szydełka i zaczynamy!

Do zrobienia szydełkowej czapki ombre czapki będziemy potrzebować: 

Szydełkowa czapka ombre. Jak zrobić czapkę ściegiem puff stitch?

Jeśli podoba się Wam szydełkowa czapka ombre to do dzieła!

Wszystkie niezbędne materiały możecie znaleźć tutaj. Ale pamiętajcie, że w kursach skupiamy się raczej na nauce techniki i wzorach, a kolory możecie wybrać jakiekolwiek chcecie – nie przejmujcie się, jeśli nie znajdziecie dokładnie tych samych włóczek 😉 Zamiast Super Merino możecie użyć też Merino De Luxe, Himalaya Mercan lub Yarnart Legend. Na pewno znajdziecie coś dla siebie ;). 

 

 

 

Szydełkowa czapka ombre. Jak zrobić czapkę ściegiem puff stitch?

Szydełkowa czapka ombre. Jak zrobić czapkę ściegiem puff stitch?

Jak Wam się podoba szydełkowa czapka ombre?

Piszcie 😉 

A jeśli uda Wam się taką stworzyć, to koniecznie pochwalcie się nam, oznaczając zdjęcie jako #kurspasart.

Na naszym blogu znajdziecie wiele innych inspirujących kursów. Między innymi:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. Lucyna says:

    przydałoby się uzupełnienie i poszerzenie asortymentu 😉

  2. Magdalena says:

    Witam, mam pytanie techniczne… Niby rozumiem, jak zrobic scieg, niestety koncowe przeciagniecie wloczki przez utworzone oczka nie wychodzi… Szydelko stopuje sie i mam klopot z “przepchaniem” go przez oczka… Moze cos robie nie tak… Zmienialam juz grubosc szydelka, niestety szarpie sie z tym… A Pani po prostu przeciaga wloczke bez najmniejszego klopotu… Prosze o pomoc!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *