Makrama krok po kroku ♥ Wzory ♥ Jak zrobić sploty ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić bieżnik ze sznurka? Kurs video.

Razem z niesamowitą zaklinaczką sznurków – Hanią z Northernmacrame – zapraszamy na kurs video, z którego nauczycie się jak zrobić bieżnik ze sznurka. Jeśli lubicie styl boho i unikatowe dekoracje, to nie zwlekajcie! Sznurki w dłoń i do dzieła! Razem z nami na pewno się uda! Gwarantujemy też, że nie skończy się na jednym bieżniku więc od razu zróbcie zapas sznurka. 😉

Jak zrobić bieżnik ze sznurka

sznurek-bawelniany-sklep

Potrzebne produkty do wykonania bieżnika:

Chcecie zrobić bieżnik ze sznurka?

Niezbędne materiały znajdziecie TUTAJ. Pamiętajcie, że możecie eksperymentować z materiałami. Do odważnych świat należy! Użyjecie cieńszego sznurka wyjdzie mniejszy i delikatniejszy bieżnik i na odwrót jeśli pokusicie się o grubszy, ale tez ciężej będzie pleść. Na początek jednak posłuchajcie najlepiej Hani. Gdy już zrobicie swój pierwszy bieżnik z kolejnymi pójdzie Wam łatwiej i na pewno pokusicie się o eksperymenty. Także do dzieła! 

 

Zobaczcie jak pięknie prezentuje się makramowy bieżnik. Czy trzeba Was dalej zachęcać?

Jak zrobić bieżnik ze sznurka

Jak zrobić bieżnik ze sznurka

Jak zrobić bieżnik ze sznurka

Jak zrobić bieżnik ze sznurka

Udało Ci się zrobić bieżnik ze sznurka?

Koniecznie pochwalcie się nam oznaczając nas #kurspasart. Hani będzie na pewno też miło oglądać Wasze sznurkowe zmagania! Także czekamy! 

W zakładce makrama znajdziecie jeszcze więcej inspirujących wpisów. Na przykład:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Hej, mam na imię Hania. Od niedawna mieszkam w pięknej Gdyni i tu odkryłam magię sznurków. Moja przygoda z makramą trwa prawie 3 lata, a od roku dzielę się również wiedzą w tutorialach. Oprócz makramy moją pasją są podróże, książki i aktywność na świeżym powietrzu: rower, rolki, jogging. Uwielbiam spacery nad morskim brzegiem, gdzie zbieram piękne patyki na moje makramy.
Zapraszam Cię do mojego świata na Instagramie i Facebook’u gdzie możesz zobaczyć moje prace i nie tylko. Znajdziesz mnie pod nazwą @northernmacrame.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *