Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić cieniowaną chustę na szydełku – chusta na jesień ręcznie robiona

„Baldachim z liści” – czy to nie brzmi magicznie? Ania z crochet.pl, świeżo zakochana we włóczce flowers od YarnArn™, pokusiła się o zrobienie chusty na szydełku, która wygląda jak połączone listki. Piękne wykonanie, spokojne tłumacznie Ani i oto przed nami chusta ombre zrobiona na szydełku. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak zrobić cieniowaną chustę to do dzieła!

flowers-sklep

Produkty potrzebne do wykonania chusty:
Jak zrobić cieniowaną chustę

  • włóczka YarnArt™ – chusta z kursu jest zrobiona włóczką YarnArt™ flowers. Włóczka ma 250 gram i mieści w sobie całe 1000 metrów. z Jednego motka wyjdzie chusta o wielkości 160cmx120cmx120cm. Flowersy kocha się nie tylko za przepiękne kolory i melanżowe przejścia, ale także za to, że mają oznaczenie, gdzie jest początek włóczki ;).
  • szydełko – do zrobienia chusty ombre potrzebujesz szydełko 2,5mm. Szydełka tej wielkości znajdziesz w zestawie szydełek.

Chusta z włóczki YarnArt™ flowers składa się w 55% z bawełny i w 45% z poliakrylu. Chusta nie grzeje, ale jest dobrym przeciwnikiem wiatru i zimnego dreszczyku ;). W pracy, zarzucona na plecy, w 100% jest obiektem westchnień koleżanek :).

Chcesz się nauczyć jak robić cieniowaną chustę?

Po produkty zajrzyjcie TUTAJ. Mamy nadzieję, że się skusicie – gwarantujemy, że będziecie zachwyceni efektem końcowym i sięgniecie po inne wzory. 

Włóczki wybrane, szydełka dobrane, zatem działamy i uczymy się jak zrobić cieniowaną chustę!

 Mamy nadzieję, że ten kurs szydełkowania zainspiruje Was nie tylko do stworzenia własnych chust, ale i innych projektów :). Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba i podzielcie się z nami efektami swojej pracy :).


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

 

Może Ci się także spodobać >>

3 Comments

  1. Karolina says:

    Gdzie znajdę sam wzór?

  2. A jak zrobic to zakończenie chusty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *