Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić dużą śnieżynkę z koralików?

Kto uwielbia obserwować mieniące się śnieżynki? Wiemy, że nie wszyscy tęsknią za śniegiem dlatego nie będziemy wywoływać zimy, ale mamy dla Was inne rozwiązanie. Możemy zrobić sobie śnieżynkę, która będzie się błyszczeć i cieszyć oko bez wychodzenia z domu. Na kanapie, w ciepełku pokażemy Wam jak zrobić dużą śnieżynkę z koralików, którą będziecie się cieszyć bez wychodzenia na mróz. Gotowi? Do dzieła!

Jak zrobić dużą śnieżynkę z koralików

szklane perły

Materiały potrzebne do wykonania śnieżynki? 
Jak zrobić dużą śnieżynkę z koralików

Chcesz zrobić dużą śnieżynkę z koralików? 

Materiały znajdziesz TUTAJ. Ciekawe ile stworzycie tych mroźnych ozdób i jakie będą na nie Wasze pomysły. 

Z gwiazdkami macie czasem problem. Piszecie, że się wyginają. Pamiętajcie żeby zaciągać nitkę. Dlatego ważna jest dobra nić. W tym wypadku polecam przejść po obwodzie kółeczka na początku dwa razy. Później po dodaniu drugiego rzędu z SeaStar znowu przejść po obwodzie dwa razy. I na koniec też w celu usztywnienia przejść raz jeszcze po obwodzie gwiazdki, ale nie na skróty tylko w ten sam sposób jak dodawaliśmy koraliki (czyli jak dodawaliśmy Crystalove 4mm to przechodzimy tak jakbyśmy je dodawali – nie wiem czy rozumiecie o czym piszę, ale na filmiku to pokazaliśmy). 

Jak zrobić dużą śnieżynkę z koralików

Koniecznie sprawdźcie te nasze zimowe wpisy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *