Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić dwukolorowy szalik na obręczy dziewiarskiej? Kurs video krok po kroku.

Wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem na wiosnę. Dni stały się już dłuższe i cieplejsze. Jednak nie oznacza to, że chowamy w kąt zimowe szaliki i czapki. Pogoda potrafi płatać figle, co pokazała nam nie raz, a wiosenne poranki i wieczory są jeszcze bardzo zimne. Dlatego Kasia pokaże Wam jak zrobić dwukolorowy szalik na obręczy dziewiarskiej, który świetnie sprawdzi się podczas wiosennych przymrozków. Potrenujemy też przed kolejnym sezonem zimowym, żebyśmy byli do niego w pełni przygotowani. Mamy na naukę sporo czasu, a wiedzy i umiejętności nigdy za wiele! Więc zaczynajmy!

Zapowiedzi synoptyków nie napawają radością, ponoć zima ma się świetnie i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. W związku z tym, szaliki i czapki nadal mogą się przydać. Tych, którzy chcieliby szybko zrobić cieplutki szalik na obręczy dziewiarskiej i co najważniejsze niezawijający się szalik na okrągłej obręczy dziewiarskiej, serdecznie zapraszam!

merino-bulky-gdzie-kupic

Do zrobienia szalika potrzebne będzie:

  •  okrągła obręcz dziewiarska
  • szydełko do obręczy
  • nożyczki
  • 2 włóczki – u mnie są to YarnArt Merino Bulky
    Możecie również użyć inne włóczki – polecam kurs Alicji Czapli o włóczkach odpowiednich na obręcze dziewiarskie, który zjadziecie TUTAJ.

Chcecie się nauczyć jak zrobić szalik na obręczy dziewiarskiej?

Szukacie produktów, to zapraszamy po nie TUTAJ. Może skusicie się na jakieś niebanalne połączenia, żeby pokolorować nieco otoczenie, które teraz niestety jest nieco ponure. Lub postawicie na stonowane kolory, które do wszystkiego będą pasować? Wybór jest Wasz!

 

Wiemy już, dzięki Kasi, jak zrobić szalik na obręczy dziewiarskiej.

Robi się go szybko i przyjemnie więc wierzymy, że skorzystacie z tutorialu i pochwalicie się efektami swojej pracy oznaczając nas hasztagiem #kurspasart. A może zrobicie zapasy kolorowych szalików na przyszły sezon?

Inne propozycje wykorzystania obręczy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Katarzyna Zakrzewska- od małego interesowało ją rękodzieło, jednak dopiero na studiach rozwinęła skrzydła. Szukając inspiracji na rzeźbę, sutasz wtedy zawładnął jej sercem. Jest otwarta na różne techniki handmade, ciągle stara się robić coś nowego.

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. Super już komin zrobiłam z włóczki dla dzieci. Znam pytanie można u was dostać prostokątne obręcze chce torbe zrobic

  2. A jak chcę zrobić szerszy lub węższy to tylko dodaję lub odejmuje ilość kołków?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *