Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić kwadratową podkładkę pod kubek na szydełku? Granny square krok po kroku

Na pewno słyszeliście o technice granny square i o pięknych projektach, tworzonych ze zszytych ze sobą, małych kwadracików. Są niesamowite, prawda? Dlatego też przygotowałam dla Was dzisiaj kurs granny square krok po kroku – zrobimy sobie troszkę inną i bardziej “zbitą” wariację na temat babcinych kwadratów. Pokażę Wam, jak zrobić taki kwadracik, i jak przerobić kółko na kwadrat, a wy sami ocenicie, czy chcecie zrobić ich więcej. Więc ostatecznie nawet jeśli nie zdecydujecie się zrobić olbrzymiego koca czy swetra, to dowiecie się, jak zrobić kwadratową podkładkę pod kubek na szydełku ;).

Materiały potrzebne do wykonania podkładki:

Jak zrobić kwadratową podkładkę pod kubek na szydełku? Granny square krok po kroku

Macie ochotę zrobić kwadratową podkładkę pod kubek?

Wszystkie materiały, potrzebne do stworzenia własnych, kolorowych podkładek, znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że kurs służy głównie nauce techniki, możecie zdecydować się na zupełnie inne kolory czy rodzaje włóczki. Zamiast Begonii możecie użyć na przykład włóczki Yarnart Jeans, MTP Camilla Batik czy Himalaya Mercan. Na pewno znajdziecie coś dla siebie ;).

 

 

 Jak zrobić kwadratową podkładkę pod kubek na szydełku? Granny square krok po kroku

 

Jak zrobić kwadratową podkładkę pod kubek na szydełku? Granny square krok po kroku

Komu udało zrobić kwadratową podkładkę pod kubek?

Co sądzicie o takich podkładkach? Koniecznie pokażcie nam swoje wersje! Z niecierpliwością będziemy ich wyszukiwać pod hasztagiem #kurspasart.

Zerknijcie też na inne fajne wpisy na naszym blogu:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *