Makrama krok po kroku ♥ Wzory ♥ Jak zrobić sploty ♥ Jak zacząć, Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Jak zrobić łapacz snów? Makrama dla początkujących.

Łapacze snów, to przepiękny pomysł na ozdobę do domu oraz prezent dla bliskiej osoby. Jest wiele sposobów by je wykonać. Ja pokażę Wam dzisiaj jak zrobić łapacz snów – prosty, makramowy, który może zrobić każdy.

Przyznam, ze moje ściany pełne są makatek i właśnie łapaczy. Mają w sobie coś niesamowitego. To nie tylko kolorowe ozdoby na ścianę. Mam wrażenie, że dodają energii, a na pewno łapią złe sny. Dlatego postanowiłam zrobić łapacz snów razem z Wami.

obrecze-na-lapacze-sklep

Jak zrobić łapacz snów

A tymczasem lista tego co potrzebujecie:

Chcecie zrobić łapacz snów?

Do zrobienia łapaczy z filmu nie potrzebujecie wiele. Wszystkie potrzebne półfabrykaty znajdziecie pod tym linkiem, jednak poszperajcie w sklepie w poszukiwaniu różnych kolorów sznurków. Warto – wierzcie mi 🙂

Jeśli już wszystko macie, to zaczynamy 🙂

Jak zrobić łapacz snów
Jak zrobić łapacz snów
Jak zrobić łapacz snów

Wiecie już jak zrobić prosty łapacz snów.

I jak podoba Wam się tutorial? Prawda. że bajecznie prosty? Zrobicie swoje? Jeśli tak – nie zapomnijcie pochwalić się nim nam pochwalić. Możecie oznaczać nas na Instagramie #kurspasart.

 

Jeśli lubisz łapacze snów to powinny Cię zainteresować te wpisy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Justyna Kąkol znana także jako GithagoArt. Miłośniczka kolorowych sznurków i dobrych kamieni. Wraz ze swoim czarnym jak noc kotem tworzy tutoriale poświęcone hand made i DIY. Ciągle wpada na nowe pomysły, które najbliższe otoczenie musi znosić i przyjmować z entuzjazmem. Trochę wiedźma, trochę dziecko kwiatów. Kocham to co robię i chcę zhandmadować świat.

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. […] Jak zrobić łapacz snów? Makrama dla początkujących. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *