Makrama krok po kroku ♥ Wzory ♥ Jak zrobić sploty ♥ Jak zacząć, Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić makramę z piórkami? Ozdoba do pokoju dziecięcego DIY

Niniejszym ogłaszam sezon na makramowe ozdoby na ścianę! Na pewno widzieliście już nowe sznurki w pasarcie ;). Ja przygotowałam dla was dzisiaj kurs, w którym pokażę, jak zrobić makramę z piórkami, która będzie idealną dekoracją do pokoju dziecięcego… lub jakiegokolwiek innego – wszystko zależy od tego, jakie kolory wybierzecie. To co, pleciecie ze mną? 😉

sznurek-do-makramy-sklep

Materiały potrzebne do zrobienia makramy:

  • Sznurek do makramy – ja użyłam Yarnart Twisted Macrame w trzech kolorach: 760, 765 i 767. Możecie wypróbować też Marcame Cord 3mm.
  • Jakiś patyk, czy cokolwiek do zawieszenia
  • Ostre nożyczki
Jak zrobić makramę z piórkami

Skoro tu jesteś to pewnie chcesz się dowiedzieć jak zrobić makramę z piórkami.

Wszystkie materiały znajdziecie pod tym linkiem. Nasze “kursowe” kolory znikają z półek w szalonym tempie, więc pamiętajcie, że kurs jest tylko inspiracją i nie zrażajcie się, jeśli czegoś zabraknie – na pewno znajdziecie własne, super połączenia ;).

 

Jak zrobić makramę z piórkami

 

Jak zrobić makramę z piórkami
Jak zrobić makramę z piórkami

I jak? Wiecie już pewnie jak zrobić prostą makramę z piórkami.

Lubicie takie proste makramki? Piszcie i nie zapomnijcie o #kurspasart 😉

Inne makramowe inspiracje:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie swh_pasart_przyjaciele_01.2018.jpg

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *