Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić poduszkę na szydełku? Proste DIY

Wiosna i lato to najlepszy czas na zmiany – również te w naszym otoczeniu. Jeśli szukacie szybkiego sposobu na odświeżenie swojego wnętrza, to mam coś dla Was ;). Pokażę Wam dzisiaj, jak zrobić poduszkę na szydełku – prostą i szybką w wykonaniu. No już, do dzieła!

Materiały potrzebne do zrobienia poduszki:
Jak zrobić poduszkę na szydełku

  • Włóczka Yarnart Ribbon – na poduszkę 40x40cm będziemy potrzebować dwóch motków na przód i dwóch na tył – u mnie nr 777 i 765.
  • Szydełko – ja użyłam 8 mm.
  • Igła do wełny.
  • Ostre nożyczki.
  • Wkład do poduszki – możecie znaleźć je za grosze w jakimś markecie, ale najlepiej dać nowe życie jakieś starej poduszce!

 

Chcecie zrobić poduszkę na szydełku?

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie jak zwykle tutaj. Nie przejmujcie się, jeśli zabraknie konkretnego koloru – na pewno znajdziecie zamiennik. Zamiast Ribbona możecie użyć na przykład Yarnart Cord Yarn lub grubszej włóczki bawełnianej czy akrylowej – np. Himalaya Snow czy Yarnart Jeans Plus.

Jak zrobić poduszkę na szydełku
Jak zrobić poduszkę na szydełku

Udało się Wam Jak zrobić poduszkę na szydełku?

Jak Wam się podoba? Zrobicie własne? Piszcie! 😉 Koniecznie też oznaczcie Wasze prace #kurspasart.

A jak już zrobiliście tą poduszkę to może kolejne też Was skuszą:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. sabina says:

    dziekuje bardzo za zrozumiale przekazanie dziergania wzoru poszewki na poduszke pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *