Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić torebkę na obręczy dziewiarskiej? Kurs video krok po kroku.

Torebek nam kobietom zawsze za mało, zawsze przydałaby się jeszcze jedna. Jak można by rozwiązać ten problem? Kasia Zakrzewska Wam w tym pomoże. Pokaże jak zrobić torebkę na obręczy dziewiarskiej. Dzięki temu na wszelkie braki zaradzimy szybko same, a żadna inna torba nie może się równać z tą wykonaną własnymi rękami. Relaksujący głos Kasi, włóczka i obręcz. Zapowiada się wspaniale.

Wiosna rozkwita, wyjścia w plener coraz częściej kuszą, a jak to bywa w plenerze, co nie co pod ręką zawsze się przyda. Pokażę Wam jak wykonać torebkę dwoma technikami: na obręczy dziewiarskiej i na szydełku, która pomieści kilka najważniejszych drobiazgów i do tego będzie wyglądać szałowo! Każdy z Was może zrobić taką torebkę, jest łatwa i szybko się ją dzierga.

Zapraszam!

gdzie-kupic-cord-yarn-sklep
Potrzebne nam będą:torebka na obręczy dziewiarskiej

Chcecie się nauczyć jak zrobić torebkę na obręczy dziewiarskiej?

Wpadajcie po materiały TUTAJ. Kasia dała wam jedynie wzór i propozycję, którą teraz Wy możecie do woli modyfikować, zmieniać i kombinować z dodatkami. Do dzieła!

Nasza torebka prezentuje się rewelacyjnie!

jak zrobić torebkę na obręczy?

jak zrobić torebkę na obręczy?

jak zrobić torebkę na obręczy?

Potraficie już zrobić torebkę na obręczy dziewiarskiej.

Niesamowita frajda i satysfakcja. Prawda? Koniecznie pochwalcie się nam efektami swojej pracy. Czekamy na wasze torebki z niecierpliwością. Będziemy ich szukać pod hasztagiem #kurspasart.

Inne torby i torebki znajdziecie tutaj:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Katarzyna Zakrzewska- od małego interesowało ją rękodzieło, jednak dopiero na studiach rozwinęła skrzydła. Szukając inspiracji na rzeźbę, sutasz wtedy zawładnął jej sercem. Jest otwarta na różne techniki handmade, ciągle stara się robić coś nowego.

Może Ci się także spodobać >>

4 Comments

  1. Czy można zrobić tą torebkę na obręczy prostokątnej?

    1. Na naszym blogu jest kurs jak zrobić torbę na zakupy używając prostokątnej obręczy. Można trochę pokombinować i pozmieniać. 🙂

  2. Martyna says:

    Jak to można zmodyfikować gdy nie potrafię robić na szydełku?

    1. Można użyć prostokątnej obręczy i zrobić prostą klapkę. 🙂 Lub spróbować na okrągłej zrobić prostokącik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *