Aktualności, Porady, Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić proste kolczyki z koralików ginko? Prosty kurs dla każdego.

Lato pełną parą. Wiem, że mamy trochę burz, trochę słońca. Ale jednak zrobiło się przyjemnie i wakacyjnie. Nikomu nie chce się siedzieć w domu, a po pracy chętniej wychodzimy na spotkania. Powiem szczerze – nie łudzę się, że będziecie spędzać godziny oglądając moje tutoriale. Dlatego przychodze dzisiaj do Was z takim krótkim, prostym, idealnym na tworzenie w plenerze i oglądanie go na komórce. Pokażę Wam jak zrobić proste kolczyki z koralików ginko.

Pokochałam te koraliki od pierwszego spojrzenia i przeszycia. Są wspaniałe i dają ogrom możliwości. Ostatnio Monika pokazała Wam kwiatuszki – haha prawie zrobiłam to samo 🙂 Ale jednak ja postawiłam na takie “żmijki”. Kolczyki z których jeśli macie ochotę możecie zrobić także bransoletkę 🙂 Wystarczy dodać więcej ginko. Także uniwersalnie 🙂 A wiecie co jest najlepsze? Potrzebujecie tylko 3 rodzajów koralików.

Materiały potrzebne do zrobienia kolczyków:
Jak zrobić proste kolczyki z koralików ginko

Kto chce zrobić proste kolczyki z koralików ginko?

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie pod tym linkiem. Jednak dużo więcej kolorów znajdziecie oczywiście w sklepie.

To co gotowi? Działamy?

Jak zrobić proste kolczyki z koralików ginko


I jak Wam się podobało? Prawda że proste? Zrobicie swoje? Macie już ginko?Jeśli skorzystacie z pomysłu nie zapomnijcie oznaczyć nas #kurspasart

Jak zrobić proste kolczyki z koralików ginko

Komu udało zrobić proste kolczyki z koralików ginko?

Koniecznie pochwalcie się pracami oznaczając nas #kurspasart. 

A jak już zrobicie kolczyki to koniecznie zerknijcie tutaj:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Justyna Kąkol znana także jako GithagoArt. Miłośniczka kolorowych sznurków i dobrych kamieni. Wraz ze swoim czarnym jak noc kotem tworzy tutoriale poświęcone hand made i DIY. Ciągle wpada na nowe pomysły, które najbliższe otoczenie musi znosić i przyjmować z entuzjazmem. Trochę wiedźma, trochę dziecko kwiatów. Kocham to co robię i chcę zhandmadować świat 🙂

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. Odnośnie kolczyków z Ginko.Czy po zrobieniu pierwszego supelka widać nitkę na koraliku?u mnie tak.pozdr.

    1. Co prawda jest to kurs Justyny, ale ja robiłam takie same i nie widać nitki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *