Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić torbę na szydełku? Duża torba DIY

Cześć kochani, dzisiaj radośnie przyłączamy się do panującej mody na torby DIY! Przygotowałam dla Was dzisiaj kurs, w którym pokażę, jak zrobić torbę na szydełku – to będzie dla odmiany większa torba. Powinna pomieścić wszystkie codzienne i absolutnie niezbędne drobiazgi. No to już, do roboty!

gdzie-kupic-cord-yarn-sklep

Materiały potrzebne do zrobienia torby:
Jak zrobić torbę na szydełku

 

Chcecie zrobić zrobić torbę na szydełku?

Wszystkie materiały znajdziecie tutaj. Nie przejmujcie się, jeśli z pasartowych półek znikną konkretne kolory – jestem pewna, że wybierzecie coś dla siebie!

 

Jak zrobić torbę na szydełku

Komu się udało zrobić torbę na szydełku?

Jeśli zrobicie swoje torby – koniecznie się pochwalcie! 😉 W tym celu oznaczcie nas #kurspasart lub wejdźcie do naszej grupy! 

A jeśli nadal Wam mało to koniecznie zerknijcie na te wpisy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

 

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. Monika says:

    ciężka będzie trochę…

    1. Ta włoczka jest lżejsza sporo od t-shirt yarn wszystkich. 🙂 Nie powinna być za ciężka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *