Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić naszyjnik – kocią łapkę z koralików TOHO? Kurs haftu koralikowego

Haft koralikowy to jedna z tych technik, w których, kiedy już opanujecie podstawy, to jedyne co Was ogranicza to wyobraźnia ;). Przygotowałam dla Was dzisiaj kurs wideo, w którym pokażę krok po kroku, jak zrobić naszyjnik – kocią łapkę z koralików TOHO. To podstawowy kurs haftu koralikowego, który pozwoli Wam tworzyć własne, niepowtarzalne projekty. Do działa!

koraliki-toho-pasart

Materiały potrzebne do zrobienia:

Kto ma ochotę zrobić naszyjnik – kocią łapkę z koralików TOHO?

Wszystkie materiały, potrzebne do wykonania naszyjnika znajdziecie tutaj. Pamiętajcie jednak, że kurs ma na celu głównie naukę techniki i inspirację, dlatego nie przejmujcie się, jeśli zabraknie jakiegoś koloru – eksperymentujcie 😉

 

 

Jak zrobić naszyjnik - kocią łapkę z koralików TOHO? Kurs haftu koralikowego

 

Jak zrobić naszyjnik - kocią łapkę z koralików TOHO? Kurs haftu koralikowego

I co? Udało się zrobić naszyjnik – kocią łapkę z koralików TOHO?

Dajcie znać jak się podoba i koniecznie pochwalcie się swoimi wersjami naszyjnika ;).

Zerknijcie też koniecznie tutaj:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

3 Comments

  1. Dobry Gust says:

    Bardzo ładny naszyjnik. Dzięki za pokazanie tej techniki tworzenia biżuterii.

  2. gulietta says:

    Czy można zrobić taki naszyjnik z koralików TOHO 8 ?

    1. Można użyć 8/0, tylko naszyjnik będzie trochę mniej szczegółowy i może nieco bardziej prześwitywać spod spodu filc. Ale jak najbardziej nie ma przeciwwskazań żeby poeksperymentować (;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *