Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Kurs – kolczyki ceramiczne kule

Dziś mamy dla Was kurs wykonania kolczyków z kulek i sznurka. Użyliśmy kulki ceramiczne, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zastąpić je innymi, o odpowiedniej wielkości dziurki.

 

okladka

 

 

 

Materiały:

1

 

 

2
1. 2. Sznurek jubilerski tniemy na 3 odcinki. Na końcu każdego sznurka zawiązujemy supełek. Następnie na każdy ze sznurków nakładamy po jednym koraliku ceramicznym.

 

3

 

3. Sznurki łączymy ze sobą oraz wyrównujemy do odpowiedniej długości. Największy koralik powinien znajdować się poniżej pozostałych.

 

4

 

4. Końce sznurków wklejamy w końcówkę. Dodatkowo zabezpieczamy klejem zawiązane supełki. Montujemy kółko sprężynkę, a następnie doczepiamy bigiel. W taki sam sposób wykonujemy drugi kolczyk.

 

5

 

5. Gotowe kolczyki.

Może Ci się także spodobać >>

3 Comments

  1. Bardzo ładne:)

  2. Monika says:

    Takie ładne to pewnie dzieło Kasi 🙂

  3. Witam dziewczyny, moje pytanie nie na temat aktualny, ale jesteście jak widzę zaawansowane w temacie więc może pomożecie. Interesuje mnie tusz który po wyschnięciu jest błyszczący jak farba olejna. Dostałam pewien drobiazg w prezencie z takim właśnie efektem i chciałabym go odtworzyć. Temat tuszy był u was przerabiany w marcu 2012 ale nie mogę się doczytać który tusz daje taki efekt. Dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *