Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić kolczyki z piórek + naszyjnik – KURS BIŻUTERII DIY

W dzisiejszym kursie pokażemy Wam jak zrobić kolczyki z piórek. Piękne piórka o intensywnych barwach są niesamowitym ładunkiem energetycznym. Jeśli je założysz, ludzie na ulicy zaczną się do Ciebie uśmiechać! Zobacz jak zrobić tę niezwykle radosną biżuterię

Piórka nigdy nie wychodzą z mody. Styl boho wraca do nas każdego lata i wydaje nam się, że z każdym rokiem zyskuje coraz więcej wielbicielek. A jak to jest z Wami? Lubicie piórka?

Materiały potrzebne do zrobienia kolczyków z piórek:

U Agnieszki powstała taka biżuteria:

diy kolczyki z piórek jak zrobić kolczyki z piórek wisiorek z piórek

Udało Wam się zrobić kolczyki z piórek?

Jakie połączenie kolorystyczne widzicie dla siebie? Oznaczcie Wasze prace #kurspasart, dzięki temu szybciej Was znajdziemy i będziemy mogli je podziwiać. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych pomysłów na piórka. 

No i koniecznie zerknijcie jeszcze na te wpisy, które mogą się Wam spodobać:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *