Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Szydełkowe pisanki – ozdoby wielkanocne na szydełku

Razem z Anią z crochet.pl zapraszamy Was na video kurs szydełkowania. Święta Wielkanocne tuż tuż, więc to najlepszy moment na szydełkowe pisanki, a dokładniej szydełkowe ubranka na jajka ;). Ozdoby wielkanocne na szydełku robi się bardzo przyjemnie, szczególnie w towarzystwie Ani :). Do dzieła!

Ania przygotowała dla Was video kurs na szydełkowe pisanki, w którym krok po kroku tłumaczy, jak zrobić koszulkę na wielkanocne jajko. Szydełkowe ubranko  składa się z dwóch części, które będziemy ze sobą łączyć, by uzyskać efekt pisanki 3D. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać, szydełkową koszulkę wykonać możemy na akrylowej czy styropianowej bazie lub zrezygnować z baz, na rzecz balonika i usztywnienia ługą.

Szydełkowe koszulki na jajko dzierga się bardzo przyjemnie, przygotujcie się, więc na to, że powstanie ich u Was tyle, że będziecie musieli obdarować bliskich ;). I pięknie, bo ręcznie robione ozdoby Wielkanocne mają w sobie coś wyjątkowego :)!

Materiały potrzebne do wykonania pisanek:

Dodatkowo: nożyczki, wkład akrylowy lub styropianowy o wielkości 6×8 cm. Wkład zastąpić możecie balonikiem, który po nadmuchaniu, razem z szydełkowym ubrankiem, zamoczycie w łudze. 

Kordonki i szydełko znajdziesz tutaj. Tak jak to widać w kursie, z kolorami kordonków możecie poeksperymentować :).

 

Pisankowy wpis Ani znajdziecie tutaj.
 

szydełkowe pisanki szydełkowe ozdoby wielkanocne

ozdoby wielkanocne na szydełku schemat

szydełkowe ozdoby wielkanocne krok po kroku

Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba kurs i podzielcie się z nami efektami swoich prac oznaczając nas #kurspasart :). Powodzenia!

Inne inspiracje, które znajdziesz na naszym blogu:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. Bardzo dziękuję za super pomysł. Zrobiłam 15 jajek :-).
    Wesołych Świąt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *