Amigurumi krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy, Porady, Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jaką włóczkę wybrać? Jak czytać etykietki? Przewodnik po włóczkach dla początkujących

Jak już z pewnością wiecie, w pasarcie pojawiło się całe mnóstwo puchatych, kolorowych, cieplutkich, włóczkowych nowości! Wybór jest ogromny, dlatego postanowiłam nagrać dla Was krótki film, który pomoże osobom początkującym się w tym kolorowym bałaganie odnaleźć ;). Pokażę Wam, jaką włóczkę wybrać, jak czytać etykietki i opowiem odrobinkę o każdym rodzaju włóczki. Zapraszam na subiektywny przewodnik po włóczkach – dla początkujących. Będzie fajnie, obiecuje!

Jeśli już zdecydujecie się jaką włóczkę wybrać to koniecznie zerknijcie do naszego sklepu. 

Całe spektrum włóczek znajdziecie tutaj. Zachęcam do przeglądania i zachwycania się – szczególnie że robi się coraz chłodniej, a nic nie poprawia humoru jesienią tak dobrze jak własnoręcznie zrobiony szalik czy czapka! 😉

Jeśli choć trochę Was zachęciłam do zaprzyjaźnienia się z włóczkami, to zapraszam na mój kurs na szydełkowy szalik – dla zupełnie początkujących.

IMG_19491

Wiecie już jaką włóczkę wybrać? 

To chyba nie było takie trudne. Dajcie znać jak Wam się podobało! 😉

Przy okazji możecie od razu zacząć dziergać na przykład:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *