Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić czapkę splotem puff stitch – video kurs szydełkowania

Razem z Anią z crochet.pl zapraszamy Was na kurs szydełkowania w formie video. Ania pokaże Wam, jak zrobić czapkę splotem puff stitch. Szydełkowa czapka z włóczki Angora jest ciepła i mięciutka, wprost idealna na zimowe dni :). Do dzieła!

Ciepłą czapkę na zimne dni wykonamy splotem puff stitch, który Ania pieszczotliwie nazywa puchatymi pęczkami :). To właśnie dzięki tym pęczkom, czapka jest taka cieplutka i miękka :). Splot puff stitch nie należy do najtrudniejszych, a efekt zdecydowanie jest wart każdego wysiłku, bo splot przepięknie układa się na czapce :). Czapkę dziergamy dwoma nitkami jednocześnie, więc potrzebne nam będą dwa kłębuszki. Z włóczki która zostanie możecie, tak jak Ania, wydziergać piękną chustę czy szaliczek :). 

Potrzebne produkty do zrobienia czapki:

Chcecie się nauczyć jak zrobić czapkę splotem puff stitch?

Produkty potrzebne do wykonania czapki znajdziesz tutaj. Kolorów włóczek u nas niemało, więc możesz śmiało poeksperymentować z kolorami swojego kompletu :).

jak zrobić czapkę puff stitch

jak zrobić czapkę puff stitch

szydełkowa czapka

Z reszty włóczki, Ania wyczarowała taką piękną chustę. Więcej o niej przeczytacie na blogu Ani, o tutaj :).

kurs szydełkowania

Wiecie już jak zrobić  czapkę splotem puff stitch.

Dajcie znać jak Wam się podoba taka szydełkowa czapka i koniecznie pochwalcie się efektami swojej pracy :). Oznaczajcie nas na zdjęciach #kurspasart lub pokażcie swoje dzieło na naszej pasartowej grupie :). Jeśli macie pomysł na nasz kolejny kurs szydełkowania lub chcecie nauczyć się czegoś konkretnego, też koniecznie dajcie znać :).

Wpisy dzięki którym zrobisz fajny komplet z czapką:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *