Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić torbę na zakupy na obręczy dziewiarskiej? Torba z włóczki krok po kroku

Nikt z nas nie lubi plastikowych siatek na zakupy – nie wyglądają ciekawie i w dodatku zaśmiecają środowisko. Na szczęście wiemy, co z tym problemem zrobić – wyczarować sobie własną siatkę ;). To może być oczywiście torba na szydełku, może nas skusić torba na drutach… a ja dzisiaj pokażę Wam, jak zrobić torbę na zakupy na obręczy dziewiarskiej. Będzie więc łatwo, szybko i przyjemnie. Taka torba z włóczki może nam posłużyć przez lata i na pewno będzie przyciągać spojrzenia. To co, zaczynamy? 😉

Materiały potrzebne do wykonania torby:

  • Prostokątna obręcz dziewiarska – ja użyłam tej najdłuższej, o długości 55cm – razem z dołączonym szydełkiem do zrzucania oczek i igłą.
  • Yarnart Macrame – u mnie w kolorze nr 158 – będziemy potrzebować czterech motków.
  • Do zrobienia paska użyje drutów dziewiarskich 3,5mm – ale jeśli z drutami Wam nie po drodze, to możecie użyć szydełka lub po prostu doszyć gotowe paski z jakiejś innej torby.
  • Przydadzą się też ostre nożyczki.

Chcesz zrobić torbę na zakupy na obręczy dziewiarskiej?

Wszystkie materiały, potrzebne do stworzenia własnej torby na zakupy, znajdziecie tutaj. Jeśli nie znajdziecie konkretnego koloru czy rodzaju włóczki, to nic straconego, na pewno znajdziecie coś odpowiedniego ;). Zamiast Yarnart Macrame możecie użyć na przykład włóczki Himalaya Home Cotton, MTP Tena, albo Yarnart Jeans Plus.

 

 

 

Jak zrobić torbę na zakupy na obręczy dziewiarskiej

 

Jak zrobić torbę na zakupy na obręczy dziewiarskiej

 

Jak zrobić torbę na zakupy na obręczy dziewiarskiej

Udało Wam się zrobić torbę na zakupy na obręczy dziewiarskiej?

Jak Wam się podoba? Zrobicie własną torbę na obręczy? Piszcie i wrzucajcie zdjęcia – pamiętajcie o #kurspasart 😉


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. Czy da się zrobić taką torbę na obręczy okrągłej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *