Amigurumi krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić amonit na szydełku? Kurs dla początkujących

Wakacje powoli dobiegają końca, skorzystajmy więc z ostatnich promieni letniego słoneczka i weźmy się za kolejną część naszego kursu dla początkujących. Przygotowałam dla Was dzisiaj kurs wideo, w którym pokażę, jak zrobić amonit na szydełku. To super popularny wzór i jak się zaraz przekonacie – również super łatwy. To co, kto robi ze mną? 😉 

Materiały potrzebne do szydełkowania: 

Kto zamierza zrobić amonit na szydełku?

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie tutaj. Nie przejmujcie się, jeśli nie znajdziecie tej konkretnej włóczki czy koloru – na pewno znajdziecie zamienniki! Sprawdzi się tutaj między innymi Yarnart Creative, Eco-Cotton XL czy Himalaya Home Cotton. Szukajcie przede wszystkim fajnych, naturalnych kolorów.     
jak zrobic amonit na szydelku  

Udało Wam się zrobić amonit na szydełku?

Podoba się Wam? Piszcie! 😉 Koniecznie też oznaczcie Wasze prace #kurspasart

Pozostałe żyjątka do kolekcji:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.    

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. Świetny poradnik! Nigdy wcześniej nie miałam większych styczności z szydełkowaniem i dzisiaj postanowiłam spróbować. Jak wyszło? Fenomenalnie, przerosło to moje oczekiwania i jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *