Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Jak zrobić bransoletkę z koralików GINKO?

Koralki Ginko mają bogatą paletę kolorów i ciekawy kształt, ale nie każdy potrafi sobie z nimi poradzić. Mamy więc dla Was coś zupełnie nowego. Schemat na bransoletkę, stworzony specjalnie dla Was przez Magdę Dec znaną jako Ergane Beading. Więc jeśli macie ochotę spróbować swoich sił w beadingu to zapraszamy! Zobaczycie jak zrobić bransoletkę z koralików GINKO. Jest idealna na co dzień i od święta. Wystarczy zmienić kolory koralików. Na pewno się nie rozczarujecie.

Jeśli macie chwilę czasu i chęci to koraliki na tackę i zróbcie razem z Magdą bransoletkę z koralików GINKO. Robi się ją niezwykle przyjemnie, a efekt końcowy Was zaskoczy! Wygląda naprawdę przepięknie!

koraliki-ginko

Co będzie nam potrzebne do zrobienia bransoletki?
bransoletka z koralików ginko

Chcecie zrobić bransoletkę z koralików Ginko?

Część produktów znajdziecie TUTAJ. Pamiętajcie, że jest tyle możliwych kombinacji kolorystycznych, że mogą powstać dziesiątki zupełnie różnych bransoletek. Przede wszystkim nie bójcie się kolorów!

KROK 1

Najlepiej robić pracę bez przedłużania nici, dlatego będzie Ci potrzebna nić o długość około 1,2 metra. Nawlecz po kolei koraliki: Gingko, FirePolish, Gingko, Toho 11.

KROK 2

Powtórz punkt drugi a uzyskasz pożądaną długość bransoletki. Pamiętaj że zapięcie też doda trochę długości bransoletce.

KROK 3

Nawlecz Toho 8 oraz Toho 11, przejdź igłą przez koralik Gingko. Do Toho 8 możesz od razu kółeczko zamontować (jako zapięcie).

KROK 4

Teraz pora na drugą stronę bransoletki. Koraliki Gingko już mamy i musimy tylko uzupełnić FirePolish i Toho 11.

KROK 5

Nawlecz trzy Toho 15, zapięcie (karabińczyk), kolejne trzy Toho 15, następnie przejdź przez Gingko oraz FirePolish.

KROK 6

Weź Toho 15, trzy SuperDuo, Toho 15 i robiąc kółeczko przejdź przez FirePolish. Następnie przeszyj się przez Gingko, Toho 11, Gingko i FirePolish.

KROK 7

Powtórz poprzedni krok dookoła bransoletki.

KROK 8

Przejdź przez Toho 15, trzy SuperDuo, następnie przez drugą dziurkę Superduo.

KROK 9

Nawlecz Toho 11 i przejdź przez SuperDuo. Ponownie nawlecz Toho 11 i przejdź przez SuperDuo.  Nawlecz Toho 15, FirePolish, Toho 15 i przejdź przez SuperDuo

KROK 10

Powtórz dodawanie koralików na całej długości bransoletki.

KROK 11

Przejdź przez drugą dziurkę SuperDuo, dwa kolejne SuperDuo, Toho 15. Nastepnie przejdź przez FirePolish, Gingko, Toho 11, Toho 8, Toho 11, Gingko, oraz FirePolish.

KROK 12

Pwtórz kroki 9-12.

KROK 13

Kiedy już obszyjesz całą bransoletkę zrób supełek, przejdź przez kilka koralików. Utnij nić.

KROK 14

Zdejmij stoper z drugiej końcówki nici. Nawlecz igłę, następnie zrób supełek, znowu przejdź przez kilka koralików i odetnij nić.

Wiece już jak zrobić bransoletkę z koralików Ginko.

Mamy nadzieję, że schemat Magdy przypadł Wam do gustu równie mocno jak nam. Bez wątpienia powstanie ogrom pięknych bransoletek, których będziemy wyszukiwać pod hasztagiem #kurspasart. Działajcie nasze pasarcianki! Działajcie!

Macie ochotę na inną fajną biżuterię z koralików MATUBO? Klikajcie:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rekodzielnicza pasart

Kiedyś przypadkiem wpadł mi rąk magazyn z piękną koralikową bransoletą… i tyle wystarczyło.  😉  Dwa lata później mój projekt wraz z instrukcją zostały opublikowane w tym magazynie. Tworzę, projektuje, pisze instrukcje, prowadzę warsztaty z koralikowania. Robię to wszystko bo lubię.  Zachęcam do zajrzenia na mój fanpage, gdzie publikuje moje prace – Ergane Beading

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *