Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Jak zrobić pierścionek z drucika i kamieni? Instagram Reels

Nowe narzędzia w pasarcie były świetną okazją do stworzenia pierścionka. Zobaczyłam zestaw do wirerappingu  i po prostu musiałam się nim pobawić! Pierwszy pierścionek nie wyszedł może idealny, ale drugi był już o wiele lepszy! Kolejny już zrobiłam razem z Wami na Instagramie. Jesteś ciekawa jak zrobić pierścionek z drucika? Zobacz film! Może Cię zainspiruje!

Jak zrobić pierścionek z drucika

Produkty na kurs

Materiały do zrobienia pierścionka:
Jak zrobić pierścionek z drucika

  • Drucik, cieńszy żeby łatwiej się wywijał. O grubości 0,5 / 0,6 / 0,7 wydaje mi się najlepszy. Ale możesz sama popróbować i wybrać dla siebie najlepszy! 
  • Kuleczka 4 mm lub 6 mm\
  • Narzędzia do wire wrappingu
  • Kleszcze tnące

Masz ochotę zrobić pierścionek z drucika?

Koniecznie wpadnij do nas po przydasie! Wiadomo przecież nie od dziś, że z nami robi się zakupy najlepiej. W razie problemów pisz! Służymy pomocą!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sklep z koralikami – biżuteria handmade (@pasart_pl)

Udało Ci się zrobić pierścionek z drucika?

Jeśli tak to koniecznie się pochwal efektami. Możesz to zrobić oznaczając nas #pasart lub #kurspaart. Pamiętaj żeby dać ponieść się wyobraźni! Zaskocz siebie i nas! Czekamy też na opinie o naszych nowościach! 

Znajdziesz więcej po0dobnych kursów na naszym blogu:

Jak zrobić pierścionek z drucika Jak zrobić pierścionek z drucika

 


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Grupa pasart facebook

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *