Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić prostą chustę na szydełku? Kurs szydełkowania dla początkujących.

Qrkoko przygotowała dla was kurs na piękną chustę na szydełku. Jak sama zapewnia jest ona prosta i szybka wykonaniu. Ttłumaczy jak zrobić chustę krok po kroku więc nawet osoby początkujące nie będą miały z nią większych trudności. Składa się z modułów, które można z sobą dowolnie łączyć. Więc jeśli chcecie się dowiedzieć jak zrobić prostą chustę na szydełku i  marzy wam się taki przepiękny dodatek na zimę to nie ma na co czekać. Łapcie za szydełka i do dzieła! 

 

flowers-sklep

Produkty potrzebne do wykonania chusty:

Jak zrobić prostą chustę na szydełku

Chcecie się nauczyć jak zrobić prostą chustę na szydełku?

Niezbędne produkty znajdziecie je TUTAJ. Jak zapewnia Qrkoko moduły, z których jest stworzona można z sobą dowolnie mieszać więc możecie stworzyć swoje własne i niepowtarzalne wzory. W rękodziele chyba to jest najfajniejsze, że możemy dać się ponieść własnej wyobraźni i się wyróżnić. Zgadzacie się z tym?

Dajcie znać jak podoba się wam kurs. Liczymy, że jak zawsze chętnie z niego skorzystacie. Na efekty waszej pracy będziemy czekać z niecierpliwością. Oznaczcie nas hasztagiem #kurspasart wtedy będzie łatwiej was znaleźć.


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rekodzielnicza pasart

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. The shawl is beautiful! I downloaded video tutorial and plan to crochet the shawl after I finish blanket. Thanks for sharing!,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *