Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić szydełkowe listki? Kurs szydełkowania

Za oknami jest już szaro i ponuro więc musimy same pokolorować swoje otocznie. Ania z crochet.pl pokaże Wam jak zrobić szydełkowe listki, które idealnie się do tego nadają. Możecie nimi ozdobić co tylko chcecie – taka szydełkowa ozdoba to gwarantowana poprawa nastroju. Więc jeśli ogarnia was chandra, to nie ma nic lepszego od ciepłego koca i szydełka.

 

Produkty potrzebne do wykonania szydełkowych listków:
Jak zrobić szydełkowe listki

  • włóczka – w kursie została użyta HIMALAYA Everyday Bebe, która jest dostępna w przepięknych kolorach. Jest to 100% akryl. Jednak możecie wykorzystać do wykonania takich listków również innej włóczki np z domieszką bawełny albo samą bawełnę np. włóczkę YarnArt Creative, Jeans, Begonia. 
  • szydełko 2,5 mm. Warty uwagi jest zestaw szydełek, który na pewno się wam przyda bo szydełkowanie wciąga.
  • ostre nożyczki 

Wszystkie potrzebne produkty do wykonania szydełkowych listków znajdziecie TUTAJ. W kursie Ania zrobiła prawdziwie jesienne listki, wy możecie stworzyć wersje w kolorach zimowych, wiosennych – jakie tylko chcecie. Wszystko zależy od waszej wyobraźni. 

Więc jeśli już macie niezbędne produkty to czas się dowiedzieć jak zrobić szydełkowe listki. 


Teraz gdy już wiecie jak zrobić szydełkowe listki możecie wyczarować niesamowite dekoracje. Ozdobić nimi łapacze snów, czapki, poduszki, sweterki. Będziemy czekać z niecierpliwością  na efekty waszej pracy. Oznaczajcie nas hasztagiem #kurspasart, a na pewno was znajdziemy. Przyjemnego dziergania!

Na naszym blogu znajdziecie sporo szydełkowych inspiracji takich jak:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *