Makrama krok po kroku ♥ Wzory ♥ Jak zrobić sploty ♥ Jak zacząć, Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić wiszący kwietnik ze sznurka? Uchwyt na doniczkę z makramy

Ilość rzeczy, które można stworzyć za pomocą makramy jest ogromna! Robiliśmy już bransoletki (i to nie raz, zobaczcie!), robiliśmy naszyjniki, breloczki, ba, robiliśmy nawet makramowe ozdoby na ścianę. A dzisiaj dla odmiany jak zrobić wiszący kwietnik ze sznurka, żeby dać więcej przestrzeni naszym roślinkom;). Nagrałam dla Was wideo, w którym zobaczycie, jak zrobić wiszący kwietnik z włóczki lub t-shirt yarnu. To co, robicie ze mną? 😉

Potrzebne materiały:

  • Włóczka Yarnart Eco-Cotton XL, u mnie w kolorze numer 770.
  • Doniczka, którą chcemy zawiesić – moja ma średnicę ok. 17cm.
  • Ostre nożyczki.
  • Miarka albo długa linijka.

Kto chce zrobić wiszący kwietnik ze sznurka?

Wszystkie włóczki, odpowiednie do tego projektu, zebrałam dla Was pod tym linkiem. Nie przejmujcie się, jeśli nie uda się Wam upolować konkretnego koloru – na pewno wybierzecie coś dla siebie. Zamiast Eco-Cotton XL możecie użyć na przykład t-shirt yarnu Yarnart Maccheroni, włóczki Yarnart Macrame albo Himalaya Home Cotton – zasada działania będzie taka sama ;).

 

 

Jak zrobić wiszący kwietnik z włóczki? Uchwyt na doniczkę z makramy

Jak zrobić wiszący kwietnik z włóczki? Uchwyt na doniczkę z makramy

Udało Wam się zrobić wiszący kwietnik ze sznurka?

Jak Wam się podoba? Piszcie, a jeśli skorzystacie z naszego kursu, to nie zapomnijcie oznaczyć zdjęć jako #kurspasart.

Nasz blog jest pełen inspiracji:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *