Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

JAK ZROBIĆ NASZYJNIK GRONKO – VIDEO KURS BIŻUTERII DIY

Znasz to uczucie, kiedy do stroju nie pasuje Ci żadna biżuteria? Mamy na to sposób! Prosty, łatwy, a zarazem efektowny naszyjnik w kształcie “gronka”, który można wykonać w 15 minut. W dzisiejszym tutorialu Agnieszka Wajzer-Nowak oraz Marta Krauze krok po kroku pokazują jak
dobrać odpowiednie półfabrykaty, przygotować je do pracy, a następnie wykonać projekt “gronka”. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak zrobić naszyjnik gronko to zapraszamy! 

Produkt potrzebne do zrobienia naszyjnika:
sznurki

Chcecie się dowiedzieć jak zrobić naszyjnik gronko?

Koniecznie prześledźcie filmik krok po kroku, a na pewno się nam uda. Uwierzcie nam warto! Naszyjnik ten będzie Wam idealnie pasował do wakacyjnych strojów, ale zapewniamy Was, że równie pięknie będzie wyglądał jesienią i zimą na ciepłych swetrach, Więc nie zwlekajcie i do dziełą! 

JAK ZROBIĆ NASZYJNIK GRONKO

 

JAK ZROBIĆ NASZYJNIK GRONKO

 

I jak tam po seansie? 

Udało Wam się zrobić naszyjnik gronko? Koniecznie pochwalcie się efektami pracy na naszej grupie lub oznaczając nas #kurspasart.

Zerknijcie też koniecznie na te wpisy – na pewno się Wam spodobają:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Autorem kursu jest Agnieszka Wajzer-Nowak – projektantka, absolwentka poznańskiej ASP, organizatorka i prowadząca warsztaty artystyczne i biżuteryjne.

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. Efkaraj says:

    Dziękuję za kurs, oglądnęłam z przyjemnością. Gronka co prawda nie robię, ale zachciało mi się koralików na dratwie, dzierganych szydełkiem. Wyszło ślicznie, ale utknęłam przy zakończeniu, teraz już wiem co dalej 🙂
    Pozdrawiam, Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *