Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Jak zrobić bransoletkę na dysku kumihimo na 16 sznurków? Wiosenny wzór w kwiatuszki

Ostatnio wydawało mi się, że mamy powrót wiosny. A tu jednak nic z tych rzeczy. Po 12 stopniach ciepła przyszły temperatury -10 i śnieg. Pomyślałam sobie, że trzeba coś wymyślić żeby wiosna poczuła się mocniej zaproszona. Moją supermocą jest handmade, więc postanowiłam to wykorzystać i przy okazji namówić do tego Was.  Gdy jest ciepło świetnie nosi się lekką, kolorową biżuterię. Przyznajcie, że nie ma nic fajniejszego niż siedzenie pod chmurką, na kocyku i bawienie się dyskiem kumihimo. Dlatego już dzisiaj pokażę Wam jak zrobić bransoletkę na dysku kumihimo na 16 sznurków. Będzie tym bardziej wiosenna – bo we wzorze ma urocze kwiatuszki.

W kumihimo zakochałam się właściwie od pierwszego spotkania. Jednak nie umiałam znaleźć sznurków idealnych. Aż do teraz. Wiadomo, żena różne okazje wybiera się inne materiały, ale ja szukałam czegoś delikatnego w ładnych kolorach i koniecznie nie błyszczącego. No i znalazłam. A co dokładnie?

Już wam podpowiadam co potrzebujecie do zrobienia bransoletek ze zdjęcia.

Jak zrobić bransoletkę na dysku kumihimo na 16 sznurków

Zrobienie bransoletki na dysku kumihimo na 16 sznurków wcale nie jest trudne.

Większość potrzebnych materiałów zebrałam pod tym linkiem. Jednak pamiętajcie że na kumihimo pasują różne sznureczki i z każdego wyjdzie Wam taki kwiatek 🙂 więc jeśli macie inne, to możecie próbować 🙂


Jeśli zainteresowała Was aplikacja o której wspominam w filmie, to jeszcze tu napiszę jak się nazywa -DIY Lace Bracelet. Na proste wzory kumihimo jest idealna 🙂

Jak zrobić bransoletkę na dysku kumihimo na 16 sznurków

I jak podobał Wam się tutorial?

przede wszystkim jak Wam się podoba bransoletka na kumihimo?

Zawołacie ze mną wiosnę? Jeśli tak nie zapomnijcie oznaczyć nas #kurspasart. 

Jak zrobić bransoletkę na dysku kumihimo na 16 sznurków

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę słoneczka <3 

Justyna z GithagoArt

A na naszym blogu znajdziesz więcej kursów na kumihimo. Na przykład: 


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Justyna Kąkol znana także jako GithagoArt. Miłośniczka kolorowych sznurków i dobrych kamieni. Wraz ze swoim czarnym jak noc kotem tworzy tutoriale poświęcone hand made i DIY. Ciągle wpada na nowe pomysły, które najbliższe otoczenie musi znosić i przyjmować z entuzjazmem. Trochę wiedźma, trochę dziecko kwiatów. Kocham to co robię i chcę zhandmadować świat.

Może Ci się także spodobać >>

2 Comments

  1. Anka S. says:

    Witajcie, niestety to nie do końca prawda, że na małym dysku daje się zrobić taką bransoletkę, przynajmniej na pewno nie dla początkujących. Napotkałam na taki problem, że po nie całym okrążeniu był sznurek obok sznurka i żadnego miejsca, gdzie można by zaczepićten 3-ci , który miał się stać drugim po przeciwnej stronie. A przekładając 2 sąsiednie o miejsce w bok, niesposób się skupić i wszystko się myli. Wszystko jest za gęsto. Fakt, miejsc jest tyle samo, ale na dużym jest wszystko bardziej przejrzyste…
    Kupiłam sobie za to ten obciążnik i rzeczywiście rewelacyjny, nim go kupiłam, podczas 1 cm 3 razy odwiązały mi się klucze! Czyste szaleństwo!

  2. Sandra says:

    Nie ma tej aplikacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *