Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić poszewkę na poduszkę na szydełku? Wzór jodełka

Ania z crochet.pl przygotowała dla Was kolejny kurs szydełkowania w formie video. Tym razem pokaże Wam, jak zrobić poszewkę na poduszkę na szydełku w wyjątkowy wzór jodełki. Takie szydełkowe poduszki przepięknie ozdobią wnętrza Waszych domów :). Szydełka w dłoń i do dzieła!

Szydełkowy wzór, który zaprezentujemy Wam w tym kursie przypomina nieco jodełkę :). Wzór ten jest nieco trójwymiarowy i wypukły, przez co bardzo ciekawie się prezentuje. Co ważne, nasza jodełka jest naprawdę prosta i łatwa do opanowania, a wykorzystać ją możecie nie tylko do stworzenia szydełkowych poduszek, ale i w innych projektach. W filmiku poniżej zobaczycie również jak jodełka prezentuje się na cieńszej włóczce :).

jak zrobic poszewkę na szydełku

szydełkowe poduszki kurs szydełkowania

Produkty potrzebne do wykonania poduszki:

Włóczka – w kursie wykorzystano włóczkę YarnArt Merino Bulky, ale równie dobrze sprawdzi się tu cieńsza włóczka np. Himalaya Everyday Babe
Szydełko – wielkość 5,00 mm

Chcecie się nauczyć jak zrobić poszewkę na poduszkę na szydełku?

Włóczkę i szydełko potrzebne do wydziergania takiej poduszki kupicie oczywiście w pasarcie :), wykorzystane przez Anię materiały znajdziesz tutaj.

To tyle z teorii, czas na praktykę :)! Szydełka w dłoń i bierzemy się do działania.

Dzięki Ani wiecie jak zrobić poszewkę na poduszkę na szydełku.

Mamy nadzieję, że ten kurs szydełkowania zainspiruje Was nie tylko do stworzenia własnych poduszek, ale i innych projektów :). Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba i podzielcie się z nami efektami swojej pracy :).

Na naszym blogu znajdziesz jeszcze wiele innych wpisów, które mogą Cię zainspirować. Między innymi:

 


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

 

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *