Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jesienna czapka na szydełku. Szydełkowa czapka krok po kroku.

Pogoda za oknami jeszcze do końca nie zdecydowała, czy mamy lato czy jesień… Ale nie zaszkodzi zacząć się już na tę jesień szykować ;). W związku z tym plan na dzisiaj to jesienna czapka na szydełku. Nagrałam dla was kurs, w którym stworzymy sobie taką szydełkową czapkę krok po kroku. Dodamy trochę ażurów, trochę prześwitów, żeby nie było ani za nudno, ani za ciepło – taka szydełkowa czapka na jesień będzie jak znalazł!

Materiały potrzebne do zrobienia czapki:

Jeśli nasza jesienna czapka na szydełku Ci się podoba, to do dzieła! 

Wszystkie materiały, potrzebne do stworzenia czapki, znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że kurs służy głównie inspiracji – równie fajny efekt możecie uzyskać, używając innych kolorów czy rodzajów wlóczek – nie bójcie się eksperymentować. Himalaye możecie zastąpić na przykład włóczką Yarnart Magic lub Magic Fine, taka czapka mogłaby wyglądać świetnie też z MTP Anemos albo Yarnart Everest. Na pewno znajdziecie coś dla siebie ;).

 

 

Jesienna czapka na szydełku. Szydełkowa czapka krok po kroku.

Jesienna czapka na szydełku. Szydełkowa czapka krok po kroku.

  Jesienna czapka na szydełku. Szydełkowa czapka krok po kroku.

Jesienna czapka na szydełku gotowa?

A jak wasze przygotowania do jesieni? Piszcie i nie zapomnijcie o oznaczaniu zdjęć jako #kurspasart 😉

Koniecznie zobaczcie też inna czapki na naszym blogu:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. Czy taka czapkę można spróbować zrobić dla dziecka? Trzeba by pewnie sprawdzać samemu jaki obwod i wysokość zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *