Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić serwetki świąteczne z kordonka? Serwetki na szydełku

Zapraszamy na kurs szydełkowania, w którym Ania z crochet.pl pokaże Wam jak zrobić serwetki świąteczne z kordonka. Takie serwetki na szydełku nie są trudne do zrobienia (szczególnie, gdy ktoś tłumaczy tak dokładnie jak Ania :)) a do tego przepięknie prezentują się na stole. Szydełka w dłoń i do dzieła!

Świąteczne serwetki to świetny pomysł nie tylko na ozdobienie wnętrza, ale i na świąteczny prezent ręcznie robiony. Z doświadczenia wiemy, że szydełkowanie serwetek wciąga na tyle, że do świąt zdążycie nie tylko przystroić swój dom, ale i obdarować nimi najbliższych :). Ania z bloga crochet.pl przygotowała dla Was kurs szydełkowania w formie video, w którym krok po kroku tłumaczy jak wyczarować taką serwetkę. Gotowi? No to zaczynamy :)!

Materiały potrzebne do wykonania serwetki:

Kordonek – Kaja 15 Tex 50×3, możesz użyć kordonków w dwóch kolorach

Szydełko – np. 1,25mm

 

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania serwetki znajdziecie tutaj. Oczywiście nikt nie mówi, że Wasze serwetki też muszą być białe :). Kolorów kordonków jest sporo, więc możecie poeksperymentować.

A tak prezentują się efekty:

jak zrobić serwetkę z kordonka jak zrobić serwetkę z kordonka

A tak z kolei prezentuje się ciut większa serwetka do kompletu :);

jak zrobić serwetkę z kordonka

 

Mamy nadzieję, że ten kurs zainspiruje Was do stworzenia własnych serwetek, a może i do obdarowania nimi najbliższych :). Jeśli skorzystacie z tego kursu, koniecznie dajcie nam znać, np. oznaczając nas na zdjęciu #kurspasart – dzięki temu łatwiej będzie nam Was znaleźć :). Efektami swojej pracy możecie też pochwalić się na pasartowej grupie.

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów biżuterii ręcznie robionej i ogólnie pojętego rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa pasart

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *